Globalne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim: uczynienie świata lepszym - a zarazem łatwiejszym - miejscem pracy

Globalny personel stanowi kompleksowe wyzwania w zakresie Zasobów Ludzkich. Globalne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim stanowi ekonomiczny model pomagający spółkom w łatwym przekraczaniu granic administracyjnych. Jest on połączeniem wykorzystania usług opartych na technologii oraz ekspertów na całym świecie w celu wspomagania Państwa firmy w jej rozwijaniu się w sposób stabilny, trwały, ciągły, efektywny kosztowo.

Wygraj globalną bitwę o talenty

Rynek talentów stał się trudny dla globalnych przedsiębiorstw. Pracownicy mają coraz większe i stale rosnące oczekiwania - a media społecznościowe i inne kanały komunikacji niosą reputację marki wzdłuż i wszerz. Całościowe podejście do Globalnego Zarządzania Kapitałem Ludzkim pomaga sprawić, by utalentowany pracownik poczuł się szczęśliwym, zaangażowany w to co robi, by zadbał o swój rozwój i by pozostawał w zgodzie z globalnymi celami firmy. Innymi słowy, Globalne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim pomaga stać się "globalną firmą, w której dobrze się pracuje".

Zredukuj całkowite koszty posiadania i popraw wydajność

Czy wiedziałeś, że przeciętny koncern międzynarodowy używa 33 systemów służących do zarządzania zasobami ludzkimi i naliczania płac? Stanowi to wielkie obciążenie całkowitego kosztu posiadania firmy, nie wspominając o wpływie na jej wydajność. Firma ADP oferuje rozwiązanie wykorzystujące jednego dostawcę usług w zakresie Globalnego Zarządzania Zasobami Ludzkimi, co pomaga ujednolicić narzędzia i systemy, połączyć w całość procesy rozproszone oraz uzyskać zgodność ze przepisami na całym świecie.

Zminimalizuj koszty zapewnienia zgodności z prawem

Ryzyko związane z przestrzeganiem przepisów jest najpoważniejszym zmartwieniem 60% menedżerów HR. Co roku kosztuje to globalne przedsiębiorstwa miliony dolarów. Rozwiązania firmy ADP w zakresie Globalnego Zarządzania Kapitałem Ludzkim są oparte na sieci lokalnych ekspertów w ponad 100 krajach, którzy mogą reagować na szybko zmieniające się ustawodawstwo, zarządzać zgodnością ze skomplikowanym systemem podatkowym i ubezpieczeń społecznych oraz regulować inne sprawy związane z przestrzeganiem norm i przepisów, które mogą spowodować, że prowadzenie interesów na skalę międzynarodową stanie się drogie!
 
Zachęcamy do obejrzenia naszych filmów oraz przeczytania raportów i artykułów, aby móc dowiedzieć się więcej na temat, jak Globalne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim może pomóc firmie, by stała się ona lepszym miejscem pracy dla swoich pracowników gdziekolwiek na świecie.

Formularz kontaktowy

* require fields