Gwarancja jakości

Zachowujesz pełną kontrolę
nad powierzonym zakresem zadań

Klienci ADP

ADP prowadzi działalność w Polsce od ponad 15 lat. Świadczymy kompleksowe usługi kadrowo-płacowe ponad 100 przedsiębiorstwom, zatrudniającym ok. 100 000 pracowników. Wśród obsługiwanych przez nas firm znajdują się największe polskie i międzynarodowe spółki. Zachęcamy do zapoznania się z case studies zrealizowanych przez nas projektów, a także opiniami naszych klientów.
 
Go Sport

Go Sport

Go Sport Polska, jeden z czołowych dystrybutorów artykułów sportowych w Polsce i właściciel sieci sklepów sportowych Go Sport, to firma o rozproszonej strukturze zatrudnienia. Taka specyfika zatrudnienia wymaga specjalistycznej obsługi w zakresie naliczania płac. Na potrzeby Go Sport stworzone zostało elastyczne i w pełni dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie zapewniające dostęp do dwóch systemów ADP: kadrowo-płacowego oraz oprogramowania służącego do realizacji przepływu dokumentów oraz do zarządzania czasem pracy.

Kimball Electronics Poland

Kimball Electronics Poland

Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. jest częścią Kimball Electronics Group, należącej do amerykańskiej korporacji Kimball International Inc. W Polsce zakład produkcyjny mieści się w Poznaniu. Odbiorcami produktów poznańskiej fabryki są głównie klienci z branży motoryzacyjnej. Zasadniczym założeniem projektu było stworzenie stabilnego i skutecznego rozwiązania do naliczania płac. Ponieważ wszystkie dane kadrowo-płacowe wprowadzane są w systemie SAP, konieczne było stworzenie odpowiedniego interfejsu, który pozwalał importować dane do systemu ADP.
 

Acxiom Polska

Acxiom Polska

Acxiom istnieje na polskim rynku już od 10 lat, jest częścią notowanej na giełdzie NASDAQ globalnej korporacji Acxiom. Firma tworzy inteligentne systemy zarządzania informacją dla wielu wiodących na świecie przedsiębiorstw. Wdrożenie outsourcingu płacowego w firmie Acxiom było konsekwencją wcześniejszych doświadczeń firmy w tym zakresie. Acxiom szukała partnera, który całkowicie sprostałby oczekiwaniom firmy odnośnie usług naliczania płac. Firma dynamicznie się rozwijała i planowała szybki przyrost pracowników.