Zachowujesz pełną kontrolę  nad powierzonym   zakresem zadań

Zachowujesz
pełną kontrolę
nad powierzonym
zakresem zadań

Klienci ADP

ADP prowadzi działalność w Polsce od ponad 19 lat. Świadczymy kompleksowe usługi kadrowo-płacowe ponad 130 przedsiębiorstwom, zatrudniającym 100 tys. pracowników. Wśród obsługiwanych przez nas firm znajdują się największe polskie i międzynarodowe spółki, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Zachęcamy do zapoznania się ze studium przypadków zrealizowanych przez nas projektów, a także opiniami naszych klientów.

Klienci-ADP

Produkcja

Produkcja

Sektor produkcyjny jest jedną z najważniejszych gałęzi polskiej gospodarki, nadając ton jej dynamicznemu rozwojowi w ostatnich latach. Firmy produkcyjne z różnych branż – zarówno rodzime, jak i oddziały międzynarodowych korporacji, dynamicznie rozwijają swój biznes oraz zdecydowanie stawiają na outsourcing.
Usługi

Usługi

Firmy usługowe, specjalizujące się w różnego rodzaju działaniach są nieodłącznym elementem każdej rozwiniętej gospodarki. Nie inaczej jest w Polsce. Od lat wspieramy najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwa usługowe na polskim rynku i odciążamy je w licznych zadaniach – dzięki czemu mogą one skupić się na rozwoju własnej działalności.
Nowoczesne Technologie & IT

Nowoczesne Technologie & IT

O pozycji danej gospodarki bardzo często decyduje jej innowacyjność. W Polsce w ostatnich latach nastąpił dynamiczny rozwój sektora Nowoczesnych technologii & IT. Jesteśmy dumni, że aktywnie uczestniczymy we wzroście tego najbardziej innowacyjnego segmentu rynku.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Eksperci i doradcy ADP odpowiedzą na każde z nich.