ADP Polska poszukuje pracowników na stanowisko

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Region: śląskie
Numer referencyjny: SP_KP

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Wystawianie umów o pracę, świadectw pracy, zaświadczeń o zarobkach
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi – Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Skarbowy, Komornik
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole
  • Samodzielność, sumienność i dokładność
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu
  • Atutem będzie znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia wiedzy i praktycznego doświadczenia w jednej z największych na świecie firm w obszarze outsourcingu funkcji kadrowo-płacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stałą pensję oraz benefity

Kandydatów prosimy o przesłanie CV pocztą elektroniczną na adres e−mail: praca@adp.com. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz.Ust. 133 poz. 883)”.