Kluczowi eksperci ADP Polska

Kluczowi eksperci ADP Polska

Iwona Kubeczek, Menedżer ds. Rozwoju, ADP Polska

Iwona Kubeczek związana jest z firmą niemal od początku jej działalności na rynku polskim. Tworzyła koncepcję usługi administracji kadr i zarządzała działem administracji personalnej oraz wdrożeniami i obsługą klientów w tym zakresie. Obecnie zajmuje się marketingiem strategicznym, w tym badaniami rynku oraz wdrażaniem projektów rozwojowych ADP. Absolwentka Prawa na Uniwersytecie Śląskim oraz studiów podyplomowych: Zarządzanie Ludźmi w Firmie oraz Zarządzanie Produktami i Usługami.

Magdalena Dacka, HR Business Partner, ADP Polska

Magdalena Dacka związana jest z ADP Polska od 2014 r. W firmie jest odpowiedzialna za realizację procesów kadrowo-płacowych dla ponad 330 pracowników oraz prowadzenie skutecznych procesów rekrutacyjnych dla wszystkich oddziałów ADP Polska. Koordynuje również wdrażanie międzynarodowych procesów z zakresu HR w Polsce oraz bieżący kontakt z oddziałami ADP na świecie. Magdalena Dacka uczestniczy w opracowywaniu analiz z zakresu Compen&Ben, tworzeniu planów oraz analiz wynagrodzeń. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy dla renomowanych międzynarodowych firm, wśród których znajdują się: Bonduelle Polska, Carlson Wagonlit eCenter Polska, Colgate-Palmolive Services Poland czy Randstad. Magdalena Dacka jest absolwentką socjologii oraz studiów podyplomowych w zakresie prawa pracy na Uniwersytecie Warszawskim.

Tomasz Czerkies, Compliance Manager, ADP Polska

Radca prawny Tomasz Czerkies jest związany z ADP Polska od 2007 roku. Do jego obowiązków należy sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie ekspertyz, identyfikowanie zmian prawnych oraz reprezentowanie firmy w kontaktach z organami państwowymi, jak również klientami. Główne obszary specjalizacji Tomasza Czerkiesa skupiają się wokół prawa pracy, prawa cywilnego, prawa ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych oraz prawa podatkowego. W swojej karierze zawodowej pracował m.in. w Państwowej Inspekcji Pracy, początkowo pełniąc funkcję Specjalisty ds. Prawnych, a później Inspektora Pracy. Był również członkiem Samorządowego Kolegium Odwoławczego, gdzie podejmował rozstrzygnięcia w sprawach z zakresu prawa administracyjnego.