ADP Streamline to globalne rozwiązanie płacowe o wielu zaletach

ADP Streamline to globalne
rozwiązanie płacowe o wielu zaletach

Jak obsługujemy Twoje globalne potrzeby płacowe

Korzystamy z centralnej platformy do monitoringu w celu zarządzania Twoim globalnym procesem płacowym, aby zapewnić spójność we wszystkich Twoich działaniach międzynarodowych.

Nasz uniwersalny format pozwala na wymianę danych kadrowych w spójnym, ustandaryzowanym i całkowicie bezpiecznym środowisku. Działa również jak firewall, chroniąca Twoje interfejsy zabezpieczające dane kadrowe przed ryzykiem związanym ze zmianami i modernizacją platform płacowych obejmujących wiele krajów.

Identyfikujemy i gromadzimy wszystkie dane płacowe, które nam przekazujesz (daty, formaty, waluty itd.), i dostosowujemy je do Twoich lokalnych wymogów płacowych. Następnie dostarczamy Ci zbiór kluczowych raportów informacji płacowych w spójnym formacie we wszystkich krajach. W trybie online masz podgląd swojego statusu płacowego w całej organizacji w czasie rzeczywistym, z wbudowanymi wskaźnikami usług, które umożliwiają monitorowanie postępów.

W zakresie kosztów przesyłamy jedną fakturę dla wszystkich krajów Twojej firmy, dzięki czemu możesz łatwo zobaczyć sumę wszystkich kosztów płacowych.
 

Pobierz nasze broszury

Zrozumienie spraw płacowych

Globalne zarządzanie płacami jest pełne potencjalnych pułapek, a każdy kraj jest inny. Zapoznaj się z naszymi broszurami dotyczącymi poszczególnych krajów, aby zdobyć wiedzę na temat lokalnych przepisów prawa, wymogów regulacyjnych, specyfiki opodatkowania i płac, która pomoże Ci w ich przestrzeganiu.

  Australia

  Belgia

  Brazylia

  Chiny

  Niemcy
 

Formularz kontaktowy

* require fields