The Workforce View in Europe 2017

Ciągłe i gwałtowne zmiany: nowy standard

Ciągłe i gwałtowne zmiany: nowy standard
Ciągłe i gwałtowne zmiany to nowy standard zarówno w środowisku pracy, jak i poza nim. Tempo zmian technologicznych w połączeniu z możliwością natychmiastowej komunikacji i przepływem informacji sprawia, że wciąż pojawiają się nowe innowacje, które warto poznać oraz nowe koncepcje, które warto wypróbować. Taka perspektywa zarazem ekscytuje, oszałamia i przytłacza. Jednak dla specjalistów z dziedziny HR i zarządzania kapitałem ludzkim (HCM) jest coś, co nie zmienia się nigdy: znaczenie personelu.
 
Choć stale ewoluujące narzędzia i technologie będą zastępowane nowszymi wersjami, potrzeba zrozumienia własnego personelu pozostanie niezmienna. Zawsze warto wiedzieć co jest dla pracowników ważne, co ich motywuje i inspiruje oraz czego potrzebują do rozwinięcia pełni swojego potencjału.
W ADP pomagamy firmom różnej wielkości znaleźć odpowiedzi na powyższe zagadnienia, dostarczając systemowe rozwiązania, które zapewniają optymalne wsparcie personalne. Uważamy, że technologia posiada wartość wyłącznie w takim wymiarze, w jakim umożliwia pracownikom osiągnięcie pełni ich możliwości – to przekonanie przyświeca wszystkim naszym inicjatywom. Taki cel ma również badanie„ The Workforce View in Europe 2017 ” zrealizowane na próbie niemal 10 tys. respondentów z 8 krajów Europy, reprezentujących firmy funkcjonujące we wszystkich najważniejszych sektorach gospodarki. Wyniki badania pozwalają uzyskać cenne informacje na temat punktu widzenia, pasji i problemów związanych z życiem zawodowym europejskich pracowników.
 
Mamy nadzieję, że wnioski z badania okażą się przydatnym źródłem inspiracji w procesie tworzenia strategii biznesowych. Strategii, które będą odpowiadały na potrzeby pracowników zarówno dziś, jak i w nadchodzących latach oraz pomogą przywrócić „ludzkie” oblicze HR.

 

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zachęcamy do pobrania raportu z naszego badania

 
 

Witamy w europejskim środowisku pracy

ADP ujawnia opinie i odczucia Europejczyków dotyczące rynku pracy.

Pobierz pełny Raport

Pobierz pełny Raport

The Workforce View in Europe 2017

The Workforce View in Europe 2017

Tempo zmian technologicznych w połączeniu z możliwością natychmiastowej komunikacji i przepływem informacji sprawia, że wciąż pojawiają się nowe innowacje,