Innowacyjne usługi

Nowoczesne rozwiązania dla
przedsiębiorstw każdego rozmiaru

Komfort Plus

Komfort Plus jest zaawansowaną usługą wspierającą procesy administracji personalnej i całkowicie przejmującą zarządzanie procesem naliczania płac w firmie.

 

ADP Polska jest największą na polskim rynku firmą oferującą profesjonalne usługi wspierające biznes. W zależności od potrzeb firma może zdecydować się na powierzenie ADP zarządzania płacami swoich pracowników, administrowania kadrami i rozliczania czasu pracy. Co ciekawe, wielu klientów rozpoczyna współpracę z ADP w podstawowym zakresie, sukcesywnie poszerzając obszar współpracy o kolejne usługi.

ADP zarządza procesem naliczania płac dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i umowy cywilno‑prawne, a także wspiera firmę w administracji kadr. Komfort Plus to nowoczesna usługa, świadczona w oparciu o innowacyjne rozwiązania informatyczne. ADP udostępnia profesjonalne oprogramowanie kadrowo‑płacowe, spełniające wymogi prawa polskiego. Dzięki dostępowi do programu ADP, masz w każdej chwili wgląd w dane kadrowo-płacowe wszystkich pracowników. Na podstawie wprowadzonych do systemu danych, ADP przygotuje dla Twojej firmy listę płac oraz uzgodnione i prawem wymagane raporty ponaliczeniowe. Wszystkie dokumenty otrzymasz w wersji elektronicznej. Ponadto, pracownicy Twojej firmy będą za pośrednictwem systemu ADP na bieżąco mieć dostęp do swoich danych osobowych, a także będą mogli wystąpić z wnioskiem urlopowym oraz pobrać pasek płacowy. Usługa jest świadczona w oparciu o wielofunkcyjne oprogramowanie, które jest intuicyjne w obsłudze, na bieżąco aktualizowane i w pełni zabezpieczone. Umożliwia inicjowanie zmian za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Dzięki współpracy z ADP, obszar kadr i płac w Twojej firmie będzie profesjonalnie zarządzany, a Ty zyskasz pewność, że procesy kadrowo-płacowe przebiegają sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem.

Wybierając usługę Komfort Plus w ADP, zyskujesz:

 • Profesjonalną obsługę procesów związanych z naliczaniem płac i wsparcie administracji personalnej w Twojej firmie
  ADP świadczy kompleksowe usługi kadrowo-płacowe na najwyższym poziomie w oparciu o ponad 60‑letnie międzynarodowe doświadczenie. Jako jeden z wiodących dostawców rozwiązań outsourcingu biznesowego i zarządzania kapitałem ludzkim, współpracujemy z około 620 000 Klientów w 125 krajach, w tym ponad 100 przedsiębiorstwami w Polsce. Nasz wysoce wykwalifikowany zespół oferuje szeroką gamę usług kadrowo-płacowych w oparciu o zaawansowane systemy i najwyższe standardy pracy.
 • Elastyczne rozwiązanie kadrowo-płacowe
  ADP oferuje usługi kadrowo-płacowe, które dopasowane są do potrzeb Twojej firmy. Pakiety składają się z modułów i usług dodatkowych – to Ty decydujesz, z których rozwiązań i w jakim zakresie chcesz korzystać. Wiemy doskonale, że każda firma jest inna i potrzebuje indywidualnych rozwiązań. Dlatego oferujemy elastyczne narzędzia, dostosowane do wielkości przedsiębiorstw oraz ich specyficznych potrzeb. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami zatrudniającymi tysiące pracowników, jak i z podmiotami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.
 • Dostęp do oprogramowania kadrowo-płacowego administrowanego i aktualizowanego przez ADP
  Współpracując z ADP, masz dostęp do profesjonalnego oprogramowania kadrowo-płacowego, które wspiera codzienną pracę w zakresie administracji kadr i naliczania płac. Wielofunkcyjne oprogramowanie utrzymywane jest w centrum hostingowym ADP, którego systemy zabezpieczeń są na najwyższym światowym poziomie. Oprogramowanie jest administrowane i na bieżąco aktualizowane przez ADP. Dzięki temu, Twoja firma korzysta z wysoce zabezpieczonego programu kadrowo-płacowego, które jest zawsze aktualne i zgodne z prawem.
 • Gwarancję zgodności z prawem
  ADP na bieżąco monitoruje zmiany w polskim prawie pracy, przepisach o podatku dochodowym od osób fizycznych, ubezpieczeniach społecznych, zdrowotnych i dostosowuje oprogramowanie do aktualnie obowiązujących regulacji. Twoja firma będzie na bieżąco informowana o zmianach prawa, mających związek ze świadczonymi przez ADP usługami. Jeżeli zmiany wymagają aktualizacji procedur współpracy, uzgodnimy z Tobą zakres zmian i przebieg procesu wprowadzenia ich w życie. Jeżeli przepisy są niejednoznaczne, przedstawimy Twojej firmie dostępne interpretacje prawne i zaproponujemy możliwe warianty rozwiązania. Ponadto, ponosimy pełną odpowiedzialność za poprawność i zgodność oferowanych rozwiązań z prawem.
 • Gwarancję bezpieczeństwa
  ADP nieustannie dba o najwyższy poziom obsługi Klientów. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług kadrowo-płacowych w Polsce, który regularnie podlega audytowi według amerykańskiego standardu ISAE 3402/SOC1. Certyfikat ten stanowi dla naszych Klientów gwarancję bezpieczeństwa oferowanych usług. Audyt potwierdza wysoką wiarygodność ADP, jako zewnętrznego dostawcy usług oraz gwarantuje najwyższą jakość, kontrolę i bezpieczeństwo danych.
 • Profesjonalne zarządzanie współpracą według metodyki ADP
  Każda ze stron dedykuje do współpracy osoby kontaktowe – są to koordynatorzy współpracy. Zadaniem koordynatorów jest zarządzanie zmianą, śledzenie jakości współpracy i reagowanie na ewentualne odstępstwa. Współpraca odbywa się według ustalonych reguł, które proponuje ADP, bazując na wieloletnim doświadczeniu uzyskanym w Polsce i innych krajach, w których świadczymy usługi.
 • Stałe wsparcie merytoryczne i techniczne specjalistów ADP
  Zespół ADP przeszkoli Twoją firmę w zakresie oferowanych rozwiązań kadrowo-płacowych tak, aby pracownicy mogli w pełni wykorzystać dostępne narzędzia. Zawsze chętnie odpowiemy także na wszelkie dodatkowe pytania dotyczące naliczania płac, administracji kadr oraz obsługi oprogramowania. Kiedy w Twojej firmie pojawi się potrzeba uzyskania dodatkowych informacji lub wsparcia technicznego, możesz skontaktować się z dedykowanym konsultantem.
 • Zarządzanie jakością współpracy
  Określenie jakości świadczonych usług i poziomu zadowolenia Klienta jest ważnym elementem współpracy. Aby ocena była obiektywna, ADP systematycznie mierzy i raportuje poziom wskaźników jakości (KPI). Pomiar i analiza wskaźników jakości pozwala na odpowiednio wczesne wykrywanie ewentualnych nieprawidłowości i wprowadzenie usprawnień.
 

Szczegóły usługi Komfort Plus w ADP

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi usługi Komfort Plus oferowanej przez ADP. Kliknij w poniższe elementy i sprawdź, z jakich rozwiązań i funkcjonalności będzie mogła korzystać Twoja firma, wybierając usługę Komfort Plus.

 

Usługi w ADP