Innowacyjne usługi

Nowoczesne rozwiązania dla
przedsiębiorstw każdego rozmiaru

Moduły oprogramowania dostępne w usłudze Komfort Plus w ADP

Usługa Komfort Plus w ADP oferowana jest w oparciu o moduły, które zostaną dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Sprawdź, z jakich modułów kadrowo-płacowych będzie mogła korzystać Twoja firma, wybierając usługę Komfort Plus. Kliknij w wybrany moduł i zapoznaj się ze szczegółami oferty.

 • Moduł kadrowo-płacowy 4HR
  Moduł wspomagający prowadzenie administracji kadrowo-płacowej korzystający z bazy danych pracowników. 4HR pozwala m.in. na wprowadzenie do oprogramowania danych pracownika wraz z warunkami jego umowy, rejestrację składników płacowych, inicjalizację zgłoszenia, zmiany w ubezpieczeniach społecznych i zdrowotnych, rejestrację umów cywilnoprawnych oraz kontrolę ważności prawnie wymaganych szkoleń i badań. Na podstawie wprowadzonych do oprogramowania danych, ADP nalicza płace pracowników Twojej firmy.
 • Moduł eRaporty
  Moduł pozwalający na korzystanie z ponad 100 predefiniowanych raportów opracowanych przez ADP. Zestawienia te zostały przygotowane w taki sposób, aby umożliwić wygenerowanie danych w wielu zakresach i przekrojach interesujących specjalistów kadrowych, płacowych, kierowników liniowych i zarządy firm. Każdy uprawniony użytkownik może wygenerować wybrane zestawienia. Wystarczy, że oznaczy odpowiednie parametry, określi sortowanie danych, a następnie wybierze format pliku i bazę danych, na podstawie której ma być opracowany raport. Po wykonaniu tych czynności, raport w wersji elektronicznej będzie gotowy do pobrania.
 • Moduł ePracownik
  Moduł podnoszący standard obsługi pracowników, pozwalający każdemu członkowi zespołu na dostęp do swoich danych osobowych, ich przegląd oraz zmianę. Korzystając z modułu ePracownik, można także wystąpić z wnioskiem urlopowym oraz w dowolnym momencie pobrać pasek płacowy. Całkowita eliminacja przepływu dokumentów papierowych nie tylko uszczelnia i przyspiesza procesy administracyjne w firmie, ale również jest działaniem korzystnym dla środowiska naturalnego.

Moduł dodatkowy usługi Komfort Plus w ADP:

 • Czas Pracy
  Usługa Czas Pracy, korzystająca z modułu oprogramowania eRCP, pozwala na zarządzanie czasem pracy pracowników firmy. Szczegółowe informacje dotyczące usługi Czas Pracy dostępne są w sekcji Usługi dodatkowe.