Innowacyjne usługi

Nowoczesne rozwiązania dla
przedsiębiorstw każdego rozmiaru

Premium

Premium jest zaawansowaną usługą, która pozwala na profesjonalizację obszaru zarządzania personelem. ADP zrealizuje w imieniu Twojej firmy czynności związane z naliczaniem płac i prowadzeniem administracji kadr dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i umowy cywilno-prawne.

 

ADP Polska jest największą na polskim rynku firmą oferującą profesjonalne usługi wspierające biznes. W zależności od potrzeb firma może zdecydować się na powierzenie ADP zarządzania płacami swoich pracowników, administrowania kadrami i rozliczania czasu pracy. Co ciekawe, wielu klientów rozpoczyna współpracę z ADP w podstawowym zakresie, sukcesywnie poszerzając obszar współpracy o kolejne usługi.

Premium to nowoczesna usługa, świadczona w oparciu o innowacyjne rozwiązania informatyczne. ADP udostępnia profesjonalne oprogramowanie kadrowo-płacowe, spełniające wymogi prawa polskiego. Oprogramowanie jest wielofunkcyjne, intuicyjne w obsłudze, na bieżąco aktualizowane i w pełni zabezpieczone. Umożliwia inicjowanie zmian za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Korzystając z modułu ePersonel, uprawnieni użytkownicy mogą szybko i sprawnie rozpoczynać zdarzenia kadrowo-płacowe czy zamawiać niezbędne dokumenty kadrowe. ADP zarejestruje wymagane dane. Będzie także na bieżąco monitorować zwrot dokumentacji kadrowej, która została wygenerowana przez ePersonel, a w przypadku braków w dokumentacji – poinformuje o tym Twoją firmę. Wszystkie materiały zostaną umieszczone w teczkach osobowych, a Ty – posiadając stały dostęp do oprogramowania – będziesz mieć możliwość systematycznego przeglądania zarejestrowanych informacji oraz generowania przekrojowych zestawień za pośrednictwem modułu eRaporty. Na podstawie wprowadzonych do oprogramowania danych, ADP będzie prowadzić proces administracji kadr, przygotuje dla Twojej firmy listę płac oraz uzgodnione i prawem wymagane raporty ponaliczeniowe. Wszystkie dokumenty otrzymasz w wersji elektronicznej.

Dzięki współpracy z ADP, obszar kadr i płac w Twojej firmie będzie profesjonalnie zarządzany, a Ty zyskasz pewność, że procesy kadrowo-płacowe przebiegają sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem.

Wybierając usługę Premium w ADP, zyskujesz:

 • Profesjonalną obsługę procesów związanych z administracją personalną i naliczaniem płac w Twojej firmie
  ADP świadczy kompleksowe usługi kadrowo-płacowe na najwyższym poziomie w oparciu o ponad 60‑letnie międzynarodowe doświadczenie. Jako jeden z wiodących dostawców rozwiązań outsourcingu biznesowego i zarządzania kapitałem ludzkim, współpracujemy z około 620 000 Klientów w 125 krajach, w tym ponad 100 przedsiębiorstwami w Polsce. Nasz wysoce wykwalifikowany zespół oferuje szeroką gamę usług kadrowo-płacowych w oparciu o zaawansowane systemy i najwyższe standardy pracy.
 • Elastyczne rozwiązanie kadrowo-płacowe
  ADP oferuje usługi kadrowo-płacowe, które dopasowane są do potrzeb Twojej firmy. Pakiety składają się z modułów i usług dodatkowych – to Ty decydujesz, z których rozwiązań i w jakim zakresie chcesz korzystać. Wiemy doskonale, że każda firma jest inna i potrzebuje indywidualnych rozwiązań. Dlatego oferujemy elastyczne narzędzia, dostosowane do wielkości przedsiębiorstw oraz ich specyficznych potrzeb. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami zatrudniającymi tysiące pracowników, jak i z podmiotami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.
 • Dostęp do oprogramowania kadrowo‑płacowego administrowanego i aktualizowanego przez ADP
  Współpracując z ADP, masz dostęp do profesjonalnego oprogramowania kadrowo-płacowego, które wspiera codzienną pracę w zakresie administracji kadr i naliczania płac. Wielofunkcyjne oprogramowanie utrzymywane jest w centrum hostingowym ADP, którego systemy zabezpieczeń są na najwyższym światowym poziomie. Oprogramowanie jest administrowane i na bieżąco aktualizowane przez ADP. Dzięki temu, Twoja firma korzysta z wysoce zabezpieczonego programu kadrowo-płacowego, które jest zawsze aktualne i zgodne z prawem.
 • Gwarancję zgodności z prawem
  ADP nieustannie dba o najwyższy poziom obsługi Klientów. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług kadrowo-płacowych w Polsce, który regularnie podlega audytowi według amerykańskiego standardu ISAE 3402/SOC1. Certyfikat ten stanowi dla naszych Klientów gwarancję bezpieczeństwa oferowanych usług. Coroczny audyt potwierdza wysoką wiarygodność ADP, jako zewnętrznego dostawcy usług oraz gwarantuje najwyższą jakość, kontrolę i bezpieczeństwo danych.
 • Gwarancję bezpieczeństwa
  ADP nieustannie dba o najwyższy poziom obsługi Klientów. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług kadrowo-płacowych w Polsce, który regularnie podlega audytowi według amerykańskiego standardu ISAE 3402/SOC1. Certyfikat ten stanowi dla naszych Klientów gwarancję bezpieczeństwa oferowanych usług. Coroczny audyt potwierdza wysoką wiarygodność ADP, jako zewnętrznego dostawcy usług oraz gwarantuje najwyższą jakość, kontrolę i bezpieczeństwo danych.
 • Profesjonalne zarządzanie współpracą według metodyki ADP
  Każda ze stron dedykuje do współpracy osoby kontaktowe – są to koordynatorzy współpracy. Zadaniem koordynatorów jest zarządzanie zmianą, śledzenie jakości współpracy i reagowanie na ewentualne odstępstwa. Współpraca odbywa się według ustalonych reguł, które proponuje ADP, bazując na wieloletnim doświadczeniu uzyskanym w Polsce i innych krajach, w których świadczymy usługi.
 • Stałe wsparcie merytoryczne i techniczne specjalistów ADP
  Zespół ADP przeszkoli Twoją firmę w zakresie oferowanych rozwiązań kadrowo-płacowych tak, aby pracownicy mogli w pełni wykorzystać dostępne narzędzia. Zawsze chętnie odpowiemy także na wszelkie dodatkowe pytania dotyczące naliczania płac, administracji kadr oraz obsługi oprogramowania. Kiedy pojawi się potrzeba uzyskania dodatkowych informacji lub wsparcia technicznego, możesz skontaktować się z dedykowanym konsultantem.
 • Zarządzanie jakością współpracy
  Określenie jakości świadczonych usług i poziomu zadowolenia Klienta jest ważnym elementem współpracy. Aby ocena była obiektywna, ADP systematycznie mierzy i raportuje poziom wskaźników jakości (KPI). Pomiar i analiza wskaźników jakości pozwala na odpowiednio wczesne wykrywanie ewentualnych nieprawidłowości i wprowadzenie usprawnień.
 

Szczegóły usługi Premium w ADP

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi usługi Premium oferowanej przez ADP. Kliknij w poniższe elementy i sprawdź, z których rozwiązań i funkcjonalności będzie mogła korzystać Twoja firma, wybierając usługę Premium.

 

Usługi w ADP