ranking World’s Most Admired Companies

ADP po raz jedenasty w rankingu “World’s Most Admired Companies” magazynu FORTUNE

21/02/2017

Magazyn FORTUNE® opublikował listę „World’s Most Admired Companies” w 2017 r.,
 w której wyróżnia przedsiębiorstwa posiadające mocną reputację w swojej branży. Jestem dumny, że ADP już po raz jedenasty znalazła się w tym prestiżowym rankingu. Po raz piąty pod rząd zdobyliśmy także 1. miejsce w kategorii przedsiębiorstw z sektora usług opartych na danych finansowych, która uwzględnia sposób postrzegania naszej działalności.

 

Miejsce w tym rankingu jest dla nas zaszczytem i potwierdzeniem naszego zobowiązania do nieustannego doskonalenia się i ciągłego poszukiwania innowacyjności we wszystkich aspektach naszej tożsamości korporacyjnej i współpracy z klientami. Jest nam tym bardziej miło, że tytuł ten jest przyznawany na podstawie opinii członków kadry zarządzającej, dyrektorów i analityków przedsiębiorstw, z którymi współpracujemy, a kryteria oceny są różnorodne i obejmują m.in. wartość inwestycji i odpowiedzialność społeczną. Zdobycie tego wyróżnienia nie byłoby możliwe bez zaangażowania naszych pracowników, którzy w swojej codziennej pracy przekładają naszą firmową filozofię na praktykę.

 

Jestem niezwykle dumny, że należę do zespołu, który nieustannie dąży do bycia najlepszym w branży i cieszę się, że będziemy w dalszym ciągu dostarczać naszym klientom innowacyjne rozwiązania, usługi i koncepcje. Gratulujemy wszystkimi firmom wyróżnionym w rankingu.

 

Więcej informacji na temat rankingu „World’s Most Admired” magazynu FORTUNE®
w 2017 r. można znaleźć na stronie:
http://beta.fortune.com/worlds-most-admired-companies.

By Dermot O'Brien

Tagi:ranking World’s Most Admired Companies