ADP

Celergo – nowe narzędzie od ADP już dostępne

11/12/2019

ADP Celergo, nowe narzędzie, które ma uprościć prace z zakresu międzynarodowych list płac, właśnie zostało wprowadzone na międzynarodowy rynek. Oparte na chmurze rozwiązanie łączy zadania związane z międzynarodowymi listami płac w ramach jednej, zsynchronizowanej platformy.

ADP Celergo to ujednolicona platforma, która ma pomóc w zapewnieniu odpowiedniego zarządzania oraz dostarczania usług w zakresie listy płac w wielu krajach. Rozwiązanie to pomaga uprościć złożoność oraz ryzyko zarządzania. Daje ono managerom HR prosty dostęp do zestawu raportów, co pozwala na uzyskanie pełnego i dokładnego obrazu dotyczącego list płac i HR, a także pomaga zdobyć wiedzę niezbędną do podejmowania strategicznych decyzji biznesowych oraz wskazówek dla firmy.

ADP Celergo to unikalne rozwiązanie, które zapewnia cenne połączenie, z jednej strony, dostępu do innowacyjnych technologii oraz z drugiej – najwyższej klasy specjalistycznej wiedzy lokalnej. Te elementy dostarczają klientom jeden system rejestrów z przystępnymi do wykorzystania i skonsolidowanymi danymi na temat list płac pracowników, upraszczając zarządzanie globalnymi listami płac w 140 krajach, z gwarancją najwyższego poziomu obsługi i bezpieczeństwa – mówi Don McGuire, prezes Employer Services International w ADP.

Co wyróżnia ADP Celergo?

⦁ Usługi zarządzania globalnymi listami płac

Dzięki ADP Celergo zarządzanie międzynarodowymi listami płac jest proste. Platforma pomaga firmom sprawnie poruszać się wśród lokalnych i globalnych wymogów prawnych oraz podatkowych. Zespół ekspertów, obecnych w każdym regionie, gwarantuje swoje wsparcie, a dostęp do dokumentów w czasie rzeczywistym oraz kontrolowane przeglądanie / ocena pomagają w zapewnieniu dokładności w całym procesie dotyczącym list płac.

⦁ Scentralizowanie usług

ADP Celergo zbiera w jednym miejscu wsparcie dla globalnych list płac poprzez sprawdzony model obsługi, który obejmuje jeden punkt kontaktowy, wspierany przez doświadczony zespół ekspertów. To podejście „pojedynczego rozwiązania” ujednolica obsługę i gwarantuje, że listy płac są pod kontrolą.

⦁ Nowoczesna technologia

ADP Celergo cechuje standardowy przepływ pracy, raportowanie online oraz bezpieczeństwo danych, co wpływa na uproszczenie pracy. Zastosowana technologia jest zgodna z najbardziej wymagającymi międzynarodowymi, europejskimi, wiążącymi zasadami korporacyjnymi, a także standardami finansowymi i zapewnia globalną ochronę firmy oraz jej pracowników.

ADP Polska

Tagi:ADPCelergoHRzarządzanie zasobami ludzkimi