ADP

ADP z tytułem lidera PEAK Matrix w rankingu Everest Group

2/09/2020

Firma Everest Group, zajmująca się analizami branżowymi, odznaczyła ADP tytułem lidera PEAK Matrix w zakresie outsourcingu procesów rekrutacyjnych. ADP zostało wyróżnione za ogólny wpływ na rynek, a także za wprowadzanie innowacji w zarządzaniu HR.

Everest Group do oceny sukcesu rynkowego i ogólnych zdolności dostawców usług RPO (Recruitment Process Outsorcing), wykorzystuje obiektywną, opartą na danych strukturę PEAK Matrix. Klasyfikuje je w trzech kategoriach: Liderzy, Główni rywale i Aspiranci, na podstawie dwóch głównych czynników: wpływ na rynek, w tym umiejętność zaadaptowania się firmy na rynku, portfolio i wniesioną wartość; oraz wizja i zdolności, które uwzględniają plan i strategię, zakres oferowanych usług, innowacje i inwestycje.

– ADP jest jednym z największych i najsilniejszych graczy na północnoamerykańskim rynku dostawców usług RPO – uważa Arkadev Basak, wiceprezes Everest Group. – Doświadczenie w obsłudze klientów każdej wielkości w różnych branżach oraz ciągłe inwestycje w technologię i analitykę – w tym własne narzędzie do badania wynagrodzeń – pomogły firmie osiągnąć pozycję lidera w zakresie RPO Everest Group w Ameryce Północnej PEAK Matrix® Assessment 2020.

– Jesteśmy zaszczyceni, że po raz kolejny zostaliśmy uznani przez Everest Group za Lidera RPO – powiedziała Tina Tromiczak, wiceprezes ADP. – Poprzez nasze usługi i wsparcie chcemy pomagać klientom poruszać się po stale zmieniającym się rynku pracy oraz wyszukiwać i zatrzymywać odpowiednie talenty. Począwszy od specjalistycznych ofert rekrutacyjnych i usług konsultingowych po chatboty oparte na sztucznej inteligencji i zdolności analityki prognostycznej, które pomagają w poszukiwaniu kandydatów. Łączymy siłę technologii i danych z głęboką wiedzą ekspercką. Wszystko to po to, aby zapewnić klientom zamierzone efekty.

ADP RPO jest oddziałem ADP, wiodącej globalnej firmy technologicznej dostarczającej rozwiązania HR, który zajmuje się outsourcingiem procesów rekrutacyjnych. Odpowiadając na potrzeby dużych przedsiębiorstw, ADP RPO zapewnia m.in. kompleksowe doradztwo w zakresie pozyskiwania talentów i rotacji pracowników, budowania wizerunku pracodawcy oraz strategicznych rozwiązań rekrutacyjnych (kierownictwo, wojsko, różnorodność, uniwersytet).

ADP Polska

Tagi:ADPEverest GroupHRRPOtechnology