ADP

ADP zdobywa nagrodę CIPP Excellence Awards

23/11/2020

CIPP Excellence Awards to nagrody przyznawane od 17 lat. Są uznaniem dla specjalistów ds. płac, którzy wnieśli wyjątkowy wkład w rozwój i wykazali się dążeniem do doskonałości w branży.

Pomimo silnej konkurencji, firma ADP drugi rok z rzędu zdobyła nagrodę International Payroll Service Provider of the Year. To świadectwo dojrzałości strategii, produktów i usług firmy ADP, ale przede wszystkim jej pracowników. Nagrody zostały przyznane na podstawie zgłoszeń, które zawierały opinie klientów. W wyróżnieniu ADP podkreślono pozytywny wpływ usług ADP na firmy klientów, a także podkreślono siłę pozytywnych relacji.

- Jesteśmy dumny ze zdobycia nagrody CIPP, która jest dowodem wybitnych osiągnięć w naszej branży. Nagroda umożliwia nam prezentować nasze produkty nie tylko przez pryzmat dostawcy, ale także prawdziwego partnera klientów na całym świecie. Wierzymy, że klienci są w centrum wszystkiego, co robimy, a zdobycie nagrody CIPP jest tego potwierdzeniem. Wyróżnienie jest dla nas też wspaniałym sposobem, aby docenić i pogratulować tysiącom pracowników na całym świecie, którzy codziennie dążą do doskonałości – powiedział Jeff Phipps, dyrektor zarządzający ADP w Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji na temat corocznych nagród CIPP za doskonałość 2020 można znaleźć tutaj.

ADP Polska

Tagi:ADPnagrody