ADP

Virginia Magliulo nowym prezesem Employer Services International w ADP

19/10/2021

ADP, globalna firma dostarczająca rozwiązania z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim (HCM), poinformowała, że od 1 października Virginia Magliulo objęła funkcję prezesa Employer Services International. Były prezes, Don McGuire, objął stanowisko wiceprezesa ds. korporacji i dyrektora finansowego w ADP.

Jako prezes, Employer Services International, Virginia Magliulo będzie kierować działalnością międzynarodową ADP i odpowiadać za wdrażanie strategii rozwoju firmy, jej strategiczny wzrost, działalność operacyjną oraz doświadczenia klientów na rynkach EMEA, APAC i LATAM w zakresie rozwiązań ADP w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim (HCM), zarządzania płacami, czasem i pracą, HR i świadczeniami.

Virginia Magliulo rozpoczęła swoją karierę jako inżynier. Pracę w ADP podjęła w 2015 roku, gdy została dyrektorem ds. obsługi klienta we Włoszech. Po krótkim czasie awansowała na stanowisko dyrektora generalnego ADP. Po połączeniu oddziałów ADP w Hiszpanii i Portugalii została Dyrektorem Generalnym na Europę Południową. W styczniu 2019 roku Rada Dyrektorów mianowała Magliulo na stanowisko Corporate Officer, a w listopadzie 2019 roku została Prezesem Global View. 

Magliulo została wpisana na listę „Wonder Women” Forbes Italy Top 100 za wybitne przywództwo i propagowanie holistycznych inicjatyw w zakresie integracji, różnorodności i równości. Ważną rolę odegrał także jej udział w Komitecie #BreakTheCeiling. Ponadto, ukończyła Politechnikę w Mediolanie jako inżynier elektronik oraz otrzymała certyfikat PMI z Instytutu Zarządzania Projektami.

ADP Polska

Tagi:ADPEmployer Services International