Centrum prasowe

Firma ADP®, wiodący globalny dostawca rozwiązań zarządzania kapitałem ludzkim (HCM), ogłosiła dzisiaj, że zdobyła pozycję Lidera na podstawie sporządzonego przez Forrester Research, Inc. raportu pod tytułem „The Forrester Wave™: SaaS HR Management Systems, Q4 2014“. Raport ma na celu ocenę aktualnych możliwości dostawy oraz jego strategii i wizji. Raport obejmuje ocenę dostawców obsługujących średnie i duże firmy oraz ma na celu zapewnienie tym organizacjom wsparcia w zakresie wyboru odpowiedniego dostawcy SaaS, który pomoże w spełnieniu ich potrzeb w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Rozwiązanie ADP „składa się z szerokiej gamy komponentów,,,,,,, Wiceprezes i główny analityk firmy Forrester Research, obsługującej profesjonalistów w dziedzinie rozwoju i dostarczania aplikacji. Raport stwierdza również,, konsumenckich możliwości dla użytkowników we wszystkich swoich produktach, a ponadto oferuje możliwości doskonalenia i rozszerzania wiedzy biznesowej oraz obsługi zbiorów danych. Raport Forrester Wave™ podkreśla rolę SaaS HR Management Systems w osiągnięciu sukcesu finansowego oraz znaczenie zapewnienia zaangażowania pracowników.

Don Weinstein,, wypowiedział się w imieniu pracowników ADP, których rozwiązanie było przedmiotem oceny raportu. „Jest nam niezmiernie miło,, że uznanie firmy Forrester odzwierciedla nasze zaangażowanie na rzecz dostarczania najbardziej kompletnych rozwiązań do zarządzania kapitałem ludzkim w chmurze,,,, które pomaga im skoncentrować się na osiąganiu sukcesów biznesowych.“

 

Pobierz pełny raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.