Producenci zwracają się do chmury, aby uprościć usługi płacowe

Producenci muszą stawić czoła wielu wyzwaniom – dostęp do surowców, zrównoważony rozwój, rosnące koszty wody, koszty paliwa i energii, globalne i lokalne przepisy dotyczące handlu, a to jeszcze nie koniec. Rozwój technologii i coraz większe oczekiwania, jeżeli chodzi o poziom obsługi, jakości i cen, to czynniki, które zmuszają wszystkie firmy produkcyjne do poszukiwania sposobów na maksymalizację wydajności w ramach cyklów rozwoju.

Organizacjom nie jest łatwo zapewnić terminową i prawidłową wypłatę wynagrodzenia dla wszystkich pracowników. Zadanie to jest jeszcze trudniejsze dla firm produkcyjnych, które zatrudniają dużą liczbę pracowników otrzymujących wynagrodzenie według stawki godzinowej. A jeżeli jeszcze prowadzą działalność w kilku krajach obsługa płacowa staje się szczególnie złożonym wyzwaniem.

Pobierz pełny raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.

W jaki sposób firmy produkcyjne mogą pokonać wyzwania w obszarze kapitału ludzkiego?

  Dowiedz się, w jaki sposób możesz zarządzać międzynarodowym kapitałem ludzkim z korzyścią dla Twojego biznesu. h2{font-family: 'lato',sans-serif !important;}

Międzynarodowe komponenty automatyzacji

  Dowiedz się, w jaki sposób firma International Automotive Components wykorzystała skalowalne rozwiązanie ADP w zakresie obsługi płacowej i HCM umożliwiające obsługę pracowników firmy i gwarantujące terminową i prawidłową wypłatę wynagrodzenia dla pracowników firmy na całym świecie, aby wspierać rozwój organizacji.