Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

Producenci zwracają się do chmury, aby uprościć usługi płacowe

 
 

Producenci muszą stawić czoła wielu wyzwaniom – dostęp do surowców, zrównoważony rozwój, rosnące koszty wody, koszty paliwa i energii, globalne i lokalne przepisy dotyczące handlu, a to jeszcze nie koniec. Rozwój technologii i coraz większe oczekiwania, jeżeli chodzi o poziom obsługi, jakości i cen, to czynniki, które zmuszają wszystkie firmy produkcyjne do poszukiwania sposobów na maksymalizację wydajności w ramach cyklów rozwoju.

Organizacjom nie jest łatwo zapewnić terminową i prawidłową wypłatę wynagrodzenia dla wszystkich pracowników. Zadanie to jest jeszcze trudniejsze dla firm produkcyjnych, które zatrudniają dużą liczbę pracowników otrzymujących wynagrodzenie według stawki godzinowej. A jeżeli jeszcze prowadzą działalność w kilku krajach obsługa płacowa staje się szczególnie złożonym wyzwaniem.

 
 

Pobierz pełny raport

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Job Title.
Please enter a Company name.
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 
Requierd field.
 
 

W jaki sposób firmy produkcyjne mogą pokonać wyzwania w obszarze kapitału ludzkiego?

 
  Dowiedz się, w jaki sposób możesz zarządzać międzynarodowym kapitałem ludzkim z korzyścią dla Twojego biznesu. h2{font-family: 'lato',sans-serif !important;}
 

Międzynarodowe komponenty automatyzacji

 
  Dowiedz się, w jaki sposób firma International Automotive Components wykorzystała skalowalne rozwiązanie ADP w zakresie obsługi płacowej i HCM umożliwiające obsługę pracowników firmy i gwarantujące terminową i prawidłową wypłatę wynagrodzenia dla pracowników firmy na całym świecie, aby wspierać rozwój organizacji.