Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 
 

W miarę jak firmy rozwijają się by objąć swoją działalnością coraz większe połacie kuli ziemskiej, na Liderów HR wywierana jest coraz większa presja, by znaleźć rozwiązania dla nowych złożoności i ryzyk wynikających z globalnego rozwoju. Czy Twoja strategia HR jest wystarczająco zorganizowana, by umożliwić globalny rozwój Twojej firmy?  
 
 

Globalne usprawnienie zagadnień personalnych i płacowych

A czy wiesz, że koszty nieprzestrzegania norm i przepisów kosztują firmy globalne średnio 9 milionów USD każdego roku 1? Albo że firmy międzynarodowe korzystają przeciętnie z 31 różnych systemów personalnych i 33 systemów płacowych w miarę swojej ekspansji 2?   Utrata kontroli oraz pełnego obrazu operacji międzynarodowych, fragmentaryczne systemy i procesy jak również zwiększone ryzyko związane z przestrzeganiem prawa zagrażają produktywności i dają liderom biznesowym powody do przemyśleń na temat dalszego rozwoju.   Globalne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim jest nowym podejściem, które pomaga firmom osiągnąć trwały rozwój dzięki połączeniu technologii i usług, co ma na celu pomoc firmom przy:

  • Zharmonizowaniu administracji płacowej i personalnej w obrębie różnorodnych systemów i narzędzi
  • Uzyskaniu jasnego i szerokiego obrazu międzynarodowych operacji dotyczących Zasobów Ludzkich oraz kontrolę nad nimi
  • Przestrzeganiu prawodawstwa na całym świecie
  • Poprawie globalnej wydajności firmy i stan zatrudnienia pracowników
  Dowiedz się więcej, jak Globalne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim może rozwijać działy HR, by prosperowały w nowym globalnym środowisku biznesowym.

 
 

Czy Twoja strategia Zarządzania Kapitałem Ludzkim jest przygotowana do globalnego rozwoju?   W kontekście nieodwracalnego procesu globalizacji Zarządzanie Kapitałem Ludzkim staje się narzędziem, które może przyczynić się do sukcesu firmy w globalnym otoczeniu biznesowym.  

 
 

Jak sprawić, by pracownicy stali się kompetentni i jak zaspokajać ich zmieniające się potrzeby?   Pracownicy wymagają dziś od pracodawców więcej niż dotychczas. W jaki sposób specjaliści do spraw zasobów ludzkich mogą ponownie określić sposób,,, by utrzymać tempo rosnącym oczekiwaniom pracowników i usprawnić Zarządzanie Kapitałem Ludzkim?  

 
 

W jaki sposób dział HR może zwiększać globalną wydajność i zaangażowanie pracowników firmy?   Komunikacja cyfrowa i media społecznościowe doprowadziły do powstania bazy wiedzy i umożliwiły globalną współpracę w biznesie. Jak firmy mogą wykorzystać globalną pulę talentów jednocześnie utrzymując,, swoje strategie w zakresie zasobów ludzkich na poziomie lokalnym, a z drugiej strony poprawiając Zarządzanie Kapitałem Ludzkim?

 
 

Jak zespół ds. Zasobów Ludzkich może wykazać swoją wartość jako strategiczny partner w interesach?   Dział HR odgrywa kluczową rolę w realizowaniu celów strategicznych organizacji międzynarodowych. Pomaga zrozumieć, co cenią sobie pracownicy oraz co czyni ich produktywnymi.

 
 

Dlaczego zharmonizowanie zagadnień personalnych i płacowych jest tak ważne dla koncernów globalnych? Ekspansja na rynek międzynarodowy to ekscytujący okres dla każdej firmy. To, w jaki sposób poradzi sobie ona z problemami,, może zadecydować o tym czy firma ta odniesie sukces czy porażkę

 
 
 

Dziękujemy za zainteresowanie!

 

Kontakt

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Company name.
Enter an Address
Enter a city
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 

Wiadomość

 
Requierd field.