Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 
 

80% przedsiębiorstw globalnych inwestuje w technologię celem usprawnienia i ujednolicenia procesów dotyczących Zasobów Ludzkich, jednak tylko 20% z nich faktycznie uzyskuje oszczędności i osiąga cele w zakresie wydajności 1. Gdzie jest „haczyk”?   Większość rozwiązań oferuje duże obniżenie całkowitego kosztu posiadania. Czy wiedziałeś, że 63% całkowitego kosztu posiadania związanego z zasobami ludzkimi jest ukryta? 2 Firmy, którym udaje się przeprowadzić transformację cyfrową w strukturze HR, nie podchodzą do rozwiązań technologicznych w oderwaniu od innych zagadnień. Rozważają one jak ich pracownicy będą wykorzystywali te rozwiązania oraz jakie usługi dodatkowe są potrzebne w celu uzupełnienia luk systemowych.
 
 

Warto rozważyć następujące wyzwania biznesowe i technologiczne:  

  • Przeciętny koncern międzynarodowy zarządza 33 systemami z zakresu Zasobów Ludzkich i płac3
  • Nieprzestrzeganie przepisów kosztuje firmy globalne średnią sumę w wysokości 9 milionów USD każdego roku4
  • 86% firm twierdzi, że nie ma żadnych możliwości przeprowadzenia analiz w tym zakresie5
  • Do 2018 roku 75% kadry pracowniczej będzie się składać z Millenalsów dobrze znających nowoczesne technologie6.
  • Zaledwie 30% pracodawców jest zadowolonych z posiadanego rozwiązania rekrutacyjnego7
  Obecnie firmy zaczynają poszukiwać czegoś więcej niż rozwiązań obiecujących jedynie redukcję całkowitego kosztu posiadania i wybierają rozwiązania umożliwiające kompleksową transformację, czyli takie jak Globalne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim.     Dowiedz się więcej, jak Globalne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim może pomóc Twojej firmie w standaryzacji i integracji wszystkich Twoich systemów, w ujednoliceniu naliczania listy płac na skalę międzynarodową, w uzyskaniu pełnego i szerokiego obrazu globalnych kosztów Zasobów Ludzkich, w dostarczeniu zarządzania talentami opartego na nowoczesnej technologii oraz w osiągnięciu zgodności z normami i z przepisami wszędzie tam, gdzie Twoja firma prowadzi interesy.  

 
 

W jaki sposób dział HR może zwiększać globalną wydajność i zaangażowanie pracowników firmy?   Komunikacja cyfrowa i media społecznościowe doprowadziły do powstania bazy wiedzy i umożliwiły globalną współpracę w biznesie. Jak firmy mogą wykorzystać globalną pulę talentów jednocześnie utrzymując,, swoje strategie w zakresie zasobów ludzkich na poziomie lokalnym, a z drugiej strony poprawiając Zarządzanie Kapitałem Ludzkim?

 
 

Jakiego typu technologie musisz posiadać, aby móc rywalizować na międzynarodowym rynku talentów?   Poruszanie się po nowej globalnej mapie talentów oznacza spełnianie wymagań całkowicie nowej grupy wiekowej. Jakiego typu technologie,, aby móc rywalizować na nowym międzynarodowym rynku talentów, niezmiernie wymagających i świetnie obeznanych z najnowocześniejszymi technologiami?  

 
 

Czy Twoja strategia Zarządzania Kapitałem Ludzkim jest przygotowana do globalnego rozwoju?   W kontekście nieodwracalnego procesu globalizacji Zarządzanie Kapitałem Ludzkim staje się narzędziem, które może przyczynić się do sukcesu firmy w globalnym otoczeniu biznesowym.  

 
 

Jak sprawić, by pracownicy stali się kompetentni i jak zaspokajać ich zmieniające się potrzeby?   Pracownicy wymagają dziś od pracodawców więcej niż dotychczas. W jaki sposób specjaliści do spraw zasobów ludzkich mogą ponownie określić sposób,,, by utrzymać tempo rosnącym oczekiwaniom pracowników i usprawnić Zarządzanie Kapitałem Ludzkim?

 
 

Wzajemne powiązanie ludzi i zasobów,, na zawsze zmieniło oblicze biznesu. Jak możesz wykorzystać społeczności internetowe w celu zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki i zwiększenia zaangażowania Twojego personelu?

 
 

Formularz kontaktowy

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Company name.
Enter an Address
Enter a city
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 

Wiadomość

 
Requierd field.