Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 
 

Zarządzenie talentami już nie jest tym, czym było kiedyś. Oczekuje się, że do roku 2018 pokolenie Y będzie stanowiło aż 75% globalnej kadry pracowniczej1 - czy Twoja firma jest przygotowana na stale rosnące oczekiwania i błyskawicznie zmieniające się potrzeby tej świetnie poruszającej się w świecie nowoczesnej technologii grupy wiekowej?   55 milionów pracowników na całym świecie pracuje obecnie poza swoim krajem ojczystym2, nikogo nie dziwi więc fakt, że 88% wiodących firm w sektorze zasobów ludzkich uważa pozyskiwanie talentów za sprawę pilną.3 Jednakże nowa sytuacja w świecie talentów wymaga stworzenia świeżych strategii celem ich przyciągnięcia, zatrudnienia i zarządzania nimi.
 
 

Stań się pracodawcą, którego marka jest preferowana

Popularność marki pracodawcy zmniejsza koszty związane z pozyskaniem pracowników, ich rotację. Pomaga to również Twojej firmie znaleźć kadrę pracowniczą będącą w stanie osiągnąć cele firmy. Co sprawi, że Twoja firma zacznie rozwijać się na konkurencyjnej arenie międzynarodowej?  

  • Aktualne najnowocześniejsze technologie HR, które zadowolą mobilną kadrę pracowniczą
  • Elektroniczna globalna lista płac, na podstawie której pracownicy otrzymują na czas należne wynagrodzenie
  • Procesy rekrutacyjne, które spełniają wysokie oczekiwania nowej globalnej puli talentów
  • Dobrze skrojona ścieżka kariery i pakiet szkoleń dostosowany dla każdego pracownika
  • Strategie sukcesji, które zachęcają do mobilności zawodowej
  • Specjaliści w danym kraju, którzy mówią w lokalnym języku i dobrze znają lokalne przepisy
  Globalne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim jest nowym podejściem, które łączy technologię z lokalną wiedzą ekspercką. To rozwiązanie, które ma pomóc rozwijającym się firmom w zarządzaniu ścieżką kariery pracownika oraz w utrzymaniu utalentowanej, wysoce zmotywowanej i gotowej na objęcie stanowisk po przełożonych kadry pracowniczej.     Dowiedz się więcej. Poznaj wiele sposobów, dzięki którym Globalne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim może pomóc Twojej firmie znaleźć i zatrzyma najbardziej utalentowanych pracowników  

 
 

Jak sprawić, by pracownicy stali się kompetentni i jak zaspokajać ich zmieniające się potrzeby?   Pracownicy wymagają dziś od pracodawców więcej niż dotychczas. W jaki sposób specjaliści do spraw zasobów ludzkich mogą ponownie określić sposób,,, by utrzymać tempo rosnącym oczekiwaniom pracowników i usprawnić Zarządzanie Kapitałem Ludzkim?

 
 

Czy Twoja strategia Zarządzania Kapitałem Ludzkim jest przygotowana do globalnego rozwoju?   W kontekście nieodwracalnego procesu globalizacji Zarządzanie Kapitałem Ludzkim staje się narzędziem, które może przyczynić się do sukcesu firmy w globalnym otoczeniu biznesowym.  

 
 

Jakiego typu technologie musisz posiadać, aby móc rywalizować na międzynarodowym rynku talentów?   Poruszanie się po nowej globalnej mapie talentów oznacza spełnianie wymagań całkowicie nowej grupy wiekowej. Jakiego typu technologie,, aby móc rywalizować na nowym międzynarodowym rynku talentów, niezmiernie wymagających i świetnie obeznanych z najnowocześniejszymi technologiami?  

 
 

Wzajemne powiązanie ludzi i zasobów,, na zawsze zmieniło oblicze biznesu. Jak możesz wykorzystać społeczności internetowe w celu zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki i zwiększenia zaangażowania Twojego personelu?

 
 

W jaki sposób dział HR może zwiększać globalną wydajność i zaangażowanie pracowników firmy?   Komunikacja cyfrowa i media społecznościowe doprowadziły do powstania bazy wiedzy i umożliwiły globalną współpracę w biznesie. Jak firmy mogą wykorzystać globalną pulę talentów jednocześnie utrzymując,, swoje strategie w zakresie zasobów ludzkich na poziomie lokalnym, a z drugiej strony poprawiając Zarządzanie Kapitałem Ludzkim?

 
 

Formularz kontaktowy

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Company name.
Enter an Address
Enter a city
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 

Wiadomość

 
Requierd field.