Zarządzanie Kapitałem Ludzkim

Umożliwienie globalnej działalności Twojej firmie

W kontekście nieodwracalnego procesu globalizacji Zarządzanie Kapitałem Ludzkim (HCM – angielski akronim) wyraźnie staje się, potencjalnym narzędziem, które może przyczynić się do sukcesu firmy w globalnym otoczeniu biznesowym. Czy Twoja strategia Zarządzania Kapitałem Ludzkim jest przygotowana do rozwoju na arenie miedzynarodowej?

W tym świetle nie jest zaskakujące, że prawie 90% firm szuka nowych rozwiązań oprogramowania jako usługi (SaaS), które zastąpiłyby istniejące narzędzia zarządzania ludzkim kapitałem. Jest mnóstwo dostępnych rozwiązań wyposażonych w moduły podstawowe takie jak zarządzanie talentami, administracja personalna. A co z globalną listą płac?   Odpowiednio dostosowane rozwiązanie w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim dla firmy, która chce rozszerzać globalna działalność posiada właściwą równowagę ludzi, procesów i technologii celem skutecznego:

  • Zharmonizowania administracji płacowej i personalnej w obrębie różnorodnych systemów i narzędzi
  • Uzyskania jasnego i szerokiego obrazu międzynarodowych operacji dotyczących Zasobów Ludzkich oraz kontroli nad nimi
  • Zapewnienie by prawodawstwo było przestrzegane wszędzie świecie
  • Poprawy wydajności przedsiębiorstwa we wszystkich krajach
  • Zwiększenia zaangażowania pracowników na szczeblu międzynarodowym

  Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, by dowiedzieć się więcej na temat globalnych wyzwań i rozwiązań w zakresie Zarządzania Kapitałem Ludzkim oraz odkrycia tego, jak Twój dział HR może stać się siłą globalnego rozwoju firmy. 

Pobierz pełny Raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.