Zarządzanie Kapitałem Ludzkim

Stań się pracodawcą, którego marka jest preferowana

Poruszanie się po nowej globalnej mapie talentów oznacza spełnianie wymagań całkowicie nowej grupy wiekowej. Jakiego typu technologie,, aby móc rywalizować na nowym międzynarodowym rynku talentów, niezmiernie wymagających i świetnie obeznanych z najnowocześniejszymi technologiami?

Najnowszym obszarem Zasobów Ludzkich, który wymaga transformacji, jest globalne zarządzanie talentami.   Przewiduje się, że do 2018 roku 75% globalnej kadry pracowniczej będą stanowili Millenialsi. W związku z tym, firmy pragnące zachować wysoce wykwalifikowaną i wydajną kadrę muszą skupić się na tym, by stać się jedną z najchętniej wybieranych marek globalnych.

     Co czyni firmę jedną z najbardziej lubianych globalnych marek?  

  • Aktualne najnowocześniejsze technologie z zakresu Zasobów Ludzkich, które spełniają potrzeby mobilnej kadry
  • Przewidywalny poziom obsługi kadrowejjący, że pracownicy otrzymują na czas ustalone wynagrodzenie
  • Procesy rekrutacyjne, które spełniają wysokie oczekiwania nowej globalnej puli talentów
  • Eksperci w danym kraju, które mówią w lokalnym języku i dobrze znają lokalne przepisy

  Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, by dowiedzieć jak Twoja firma może wykorzystać rozwiązanie jednego globalnego dostawcy usług w zakresie Zarządzania Kapitałem Ludzkim w celu ujednolicenia swoich systemów i narzędzi, zwiększenia popularności swojej marki jako pracodawcy, zmniejszenia kosztów zatrudnienia oraz utrzymania utalentowanej, zaangażowanej i gotowej na sukcesję kadry pracowniczej. 

Pobierz pełny Raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.