Zarządzanie Kapitałem Ludzkim

Przyjęcie nowego, opartego na technologii podejścia

Komunikacja cyfrowa i media społecznościowe doprowadziły do powstania bazy wiedzy i umożliwiły globalną współpracę w biznesie. Jak firmy mogą wykorzystać globalną pulę talentów jednocześnie utrzymując,, swoje strategie w zakresie zasobów ludzkich na poziomie lokalnym, a z drugiej strony poprawiając Zarządzanie Kapitałem Ludzkim?

55 mln osób na świecie pracuje poza krajem swojego pochodzenia, co oznacza, że elastyczne formy zatrudnienia, sieci społecznościowe i technologia mobilna zmieniają środowisko pracy każdego z nas. Dlatego wielu komentatorów biznesu i zarządzania personelem wskazuje na zmiany otoczenia, do których organizacje muszą się przystosować. Muszą one również wdrożyć nowe rozwiązania w zakresie Zarządzania Kapitałem Ludzkim.   Działy kadr muszą poznać nowe metody pracy i uwzględnić je w swojej strategii zarządzania kapitałem ludzkim (Human Capital Management, HCM),,, dzięki:  

  • zastosowaniu serwisów społecznościowych do rozwiązań rekrutacyjnych
  • wykorzystaniu potencjału danych i analiz oraz ich wpływu na proces Zarządzania Kapitałem Ludzkim
  • skorzystaniu z rewolucji mobilnej i zapewnieniu dostępu do aplikacji firmowych na smartfonach pracowników
  • stworzeniu społeczności online dla kandydatów dzięki rekrutacji w sieci
 

  Zachęcamy do zapoznania się z naszym raportem, by dowiedzieć się jak przyciągnąć i zatrzymać talenty oraz zapewnić najwyższy poziom usług HR, które pozwolą Twojej firmie zwiększyć wydajność i zaangażowanie pracowników oraz wspierać cele biznesu.

Pobierz pełny Raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.