Zarządzanie Kapitałem Ludzkim

Czy wiesz, że firmy, których pracownicy cechują się wysokim poziomem zaangażowania, osiągają lepsze wyniki niż konkurencja?

Są lepiej oceniane przez Klientów, generują większy zysk i wykazują większą produktywność!1. Najnowsze pozycje literatury naukowej przynoszą pesymistyczne wiadomości. Według ostatniego badania Gallupa „State of the Global Workplace” tylko 13% pracowników angażuje się w swoją pracę2. Także w raporcie „Quantum Workplace 2015”, który dotyczy trendów obserwowanych w obszarze zaangażowania pracowników, stwierdza się, że 31,4% zatrudnionych zaledwie „uczestniczy” w pracy (24,3%), albo „nie wykazuje zaangażowania” (7,), co wynika z niepewnych odczuć względem własnego miejsca pracy3.
  1 Gallup (2013), How Employee Engagement Drives Growth
2 Gallup (2013), State of the Global Workplace
3. Quantum Workplace (2015), Employee Engagement Trends Report  


  Sytuacja w Twojej organizacji z pewnością nie jest aż tak zła, warto się jednak zastanowić...

Czy wspierasz zaangażowanie pracowników i zachęcasz ich do osiągania lepszych wyników?

 

Dział HR ma wszelkie predyspozycje do tego, by promować dobre standardy i przyczyniać się do pozytywnych zmian. W celu zwiększenia poziomu zaangażowania pracowników i uwolnienia pełni potencjału zaangażowanych kadr, należy zastosować nowoczesną technologię i dogłębną wiedzę z zakresu HR w idealnie wyważonych proporcjach.   Aby dowiedzieć się w jaki sposób nowoczesna technologia w połączeniu z realną wiedzą psychologiczną może prowadzić do ukształtowania lepszych, szczęśliwszych i bardziej wydajnych pracowników, pobierz najnowszy raport ADP:  

Formularz kontaktowy

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.