Czy wiesz, że firmy, których pracownicy cechują się wysokim poziomem zaangażowania, osiągają lepsze wyniki niż konkurencja?

Są lepiej oceniane przez Klientów, generują większy zysk i wykazują większą produktywność! 1 Najnowsze pozycje literatury naukowej przynoszą pesymistyczne wiadomości. Według ostatniego badania Gallupa „State of the Global Workplace” tylko 13% pracowników angażuje się w swoją pracę 2. Także w raporcie „Quantum Workplace 2015”, który dotyczy trendów obserwowanych w obszarze zaangażowania pracowników, stwierdza się, że 31,4% zatrudnionych zaledwie „uczestniczy” w pracy (24,3%), albo „nie wykazuje zaangażowania” (7,), co wynika z niepewnych odczuć względem własnego miejsca pracy 3.

1. Gallup (2013), How Employee Engagement Drives Growth
2. Gallup (2013), State of the Global Workplace
3. Quantum Workplace (2015), Employee Engagement Trends ReportCzy wspierasz zaangażowanie pracowników i zachęcasz ich do osiągania lepszych wyników?

Sytuacja w Twojej organizacji z pewnością nie jest aż tak zła, warto się jednak zastanowić...

Dział HR ma wszelkie predyspozycje do tego, by promować dobre standardy i przyczyniać się do pozytywnych zmian. W celu zwiększenia poziomu zaangażowania pracowników i uwolnienia pełni potencjału zaangażowanych kadr, należy zastosować nowoczesną technologię i dogłębną wiedzę z zakresu HR w idealnie wyważonych proporcjach.   Aby dowiedzieć się w jaki sposób nowoczesna technologia w połączeniu z realną wiedzą psychologiczną może prowadzić do ukształtowania lepszych, szczęśliwszych i bardziej wydajnych pracowników, pobierz najnowszy raport ADP:


Mechanizmy budowania zaangażowania pracowników. Zapoznaj się z infografiką

Czy wspierasz zaangażowanie pracowników?

 

Pobierz pełny Raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.