Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

Produkcja

Sektor produkcyjny jest jedną z najważniejszych gałęzi polskiej gospodarki, nadając ton jej dynamicznemu rozwojowi w ostatnich latach. Firmy produkcyjne z różnych branż – zarówno rodzime, jak i oddziały międzynarodowych korporacji, dynamicznie rozwijają swój biznes oraz zdecydowanie stawiają na outsourcing.

 
 

Kimball Electronics Poland

Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. jest częścią Kimball Electronics Group, należącej do amerykańskiej korporacji Kimball International Inc. W Polsce zakład produkcyjny mieści się w Poznaniu. Odbiorcami produktów poznańskiej fabryki są głównie klienci z branży motoryzacyjnej. Zasadniczym założeniem projektu było stworzenie stabilnego i skutecznego rozwiązania do naliczania płac. Ponieważ wszystkie dane kadrowo-płacowe wprowadzane są w systemie SAP, konieczne było stworzenie odpowiedniego interfejsu, który pozwalał importować dane do systemu ADP.