Rozwiązania HR oparte na chmurze

Wspierając rozwój

Vallourec to międzynarodowe przedsiębiorstwo obecne w 20 krajach świata, zatrudniające 22 535 pracowników. Jest ono wiodącym dostawcą produktów rurowych dla przemysłu naftowego i gazowego. Mimo tego, że firma oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania odpowiednie do dzisiejszych wyzwań energetycznych, to brakowało jej narzędzi HR, które zdolne byłyby obsługiwać globalnie problematykę HR w sposób, który we wszystkich krajach byłby oparty o spójne zasady, procesy i inicjatywy HR. „Wciąż żyliśmy w systemach lokalnych, powiązanych z lokalnymi wymogami” mówi Philippe Ferrie, dyrektor ds. kadr w Vallourec. „W różnych krajach mieliśmy więc różne rodzaje narzędzi, takie jak SAP, ale nie mieliśmy żadnych narzędzi HR natury korporacyjnej."

Firma przyjęła zintegrowany system zarządzania HR opartych na chmurze, który obsługuje szereg działań w dziedzinie HR, w tym zarządzanie talentami, ocenę pracownika i planowanie ścieżki kariery. System ten obejmuje obecnie ponad 10 000 pracowników, a inny system oparty na chmurze, który zarządza procesem nauki, przydaje się wszystkim pracowników firmy. 

Pobierz pełny Raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.