Obawa czy pewność? Nowe spojrzenie na wynagrodzenia

Niniejszy e-book przedstawia kluczowe wyzwania związane z płacami i wyjaśnia, dlaczego rezygnacja z ograniczających metod pracy może uwolnić Twoje zespoły i wyzwolić potencjał wynagrodzeń.

  • Wymiana przestarzałych systemów zwiększy wydajność zarówno w dziale finansowym, jak i HR.
  • Twoja firma może dostosować się do ewoluujących praktyk pracy.
  • Rozdzielone taktyczne zakresy kompetencji i informacji mogą się połączyć i stworzyć potężny strategiczny czynnik prowadzący do sukcesu.
  • Właściwa wiedza i doświadczenie, procesy i technologia łączą się, aby zagwarantować właściwą płacę właściwym osobom.

Małe kroki czy gigantyczne skoki?

Pomijana w lepszych czasach, transformacja listy płac jest obecnie kluczowym wyzwaniem, z którym wspólnie muszą zmierzyć się kierownicy działów finansowego i HR. Określamy 3 kluczowe etapy osiągnięcia sukcesu poprzez odpowiednich ludzi, procesy i technologię.

Optimisation

1. Optymalizacja
Ocena procesów i systemuSpójrz całościowo na listę płac w kontekście celów biznesowych, aby przekonać się, jak optymalizacja i zwiększenie wydajności przekłada się na korzyści komercyjne i kulturowe.

Visibility

2. Przejrzystość
Udostępnianie i wyszukiwanie danych


Zobacz jak dostęp do dokładnych danych może korzystnie wpłynąć na działy finansów i HR zarówno w przypadku lokalnej i międzynarodowej obsługi płac, tak aby działy mogły szybko reagować na zmieniające się potrzeby i przepisy.

Agility

3. Elastyczność
Planowanie strategiczneDowiedz się dlaczego innowacyjna, reagująca na zmiany ekspansja biznesowa z elastycznymi rozwiązaniami w zakresie płac oznacza, że niezależnie od tego, jak i gdzie pracują Twoi pracownicy, zawsze masz pełną kontrolę.


Rozdzielone czy spełniające swoje funkcje?


Pobierz tę infografikę, aby dowiedzieć się, dlaczego żadna organizacja nie może zignorować możliwości uzyskania przewagi konkurencyjnej i jak można ją osiągnąć.

Żadna inna firma obsługująca listy płac nie może pochwalić się takim doświadczeniem jak my ani zaufaniem 810.000 klientów.

Żadna inna firma nie spędziła 70 lat na zgłębianiu problemów listy płac — i opracowywaniu rozwiązań dla szerszego grona przedsiębiorstw na całym świecie.

Nowe spojrzenie na wynagrodzenia.

Pobierz eBooka

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.