Wyzwanie czy szansa?

Brak reakcji bez wątpienia nie wchodzi w grę. Wiemy jednak, że nawet liderzy, którzy są gotowi do wprowadzenia zmiany, mają problem z ustaleniem, od czego zacząć.

Ten wnikliwy e-book prezentuje aktualny stan list płac i pokazuje, co można zrobić, aby przekształcić je z obciążającego centrum kosztów w strategiczną korzyść. Odkryjesz w nim etapowe podejście do transformacji list płac, które pozwoli szybciej dostrzec wartość projektu transformacji Twojej listy płac.

Poznasz również sześć słabości listy płac, które zostały obnażone przez COVID-19.

eBook Payroll

Małe kroki czy gigantyczne skoki?

3 fazy transformacji listy płac

„Zrezygnowaliśmy z wielu dostawców i firma ADP stała się naszym jedynym globalnym dostawcą. Wprowadziliśmy rozwiązania ADP w 30 krajach, i dokonaliśmy tego w ciągu 18 miesięcy. Obecnie 99,9% naszych pracowników otrzymuje wynagrodzenia obliczane w systemie ADP”.

Traci Memmott, globalna kierownik ds. listy płac, PayPal

Optimisation

1. Optymalizacja
Ocena procesów i systemuWyeliminuj nieefektywność kosztową i poszukaj sposobów na uproszczenie swego rozwiązania do obsługi płacowej.

Visibility

2. Przejrzystość
Udostępnianie i wyszukiwanie danych


Wprowadź zmiany umożliwiające współdzielenie danych związanych z płacami w całej organizacji, zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym.

Agility

3. Elastyczność
Planowanie strategiczneWbuduj elastyczność w rozwiązania do obsługi płacowej, aby dostosować się do nowych sposobów pracy.


Rozdzielone czy spełniające swoje funkcje?


Pobierz tę infografikę, aby dowiedzieć się, dlaczego żadna organizacja nie może zignorować możliwości uzyskania przewagi konkurencyjnej i jak można ją osiągnąć.

Żadna inna firma obsługująca listy płac nie może pochwalić się takim doświadczeniem jak my ani zaufaniem 810.000 klientów.

Żadna inna firma nie spędziła 70 lat na zgłębianiu problemów listy płac — i opracowywaniu rozwiązań dla szerszego grona przedsiębiorstw na całym świecie.

Nowe spojrzenie na wynagrodzenia.

Pobierz eBooka

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.