Kariera w ADP

W Polsce zatrudniamy 330 najwyższej klasy specjalistów gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

jest największą na polskim rynku firmą specjalizującą się w usługach outsourcingu kadrowo‑płacowego, będąc jednocześnie częścią światowego lidera w tym obszarze – ADP®. Na świecie zatrudniamy ponad 60 000 pracowników, którzy świadczą usługi o wartości ponad 11 miliarów USD rocznie dla około 620 000 Klientów w 125 krajach. Przy zastosowaniu najnowszych osiągnięć techniki informatycznej naliczamy co miesiąc płace dla 50 milionów osób na całym świecie. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 18 lat. Świadczymy kompleksowe usługi kadrowo-płacowe poprzez sieć oddziałów zlokalizowanych w Warszawie,, Bydgoszczy i Bielsku-Białej. W Polsce zatrudniamy 330 najwyższej klasy specjalistów gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jeżeli jesteś zainteresowany / zainteresowana:

  • Nowymi wyzwaniami zawodowymi w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracą zespołową w międzynarodowym środowisku dla Klientów z różnych branż,
  • Realizacją ciekawych projektów z zakresu outsourcingu kadrowo-płacowego,
  • Poszerzeniem wiedzy i zdobyciem nowych umiejętności,
  • Umową o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

 

Dołącz do nas!

Kandydatów prosimy o przesłanie CV pocztą elektroniczną na adres e−mail: praca@adp.com. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz.Ust. 133 poz. 883)”.

poszukuje aktualnie pracowników na poniższe stanowiska: