Konsultant - kadry/płace - Kariera

ADP Polska poszukuje pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: KONS

Zadania na tym stanowisku:
  • Koordynowanie usługi kadrowo-płacowej dla Klienta
  • Prowadzenie analizy w obszarze kadrowo – płacowym, ZUS oraz czasu pracy
  • Wsparcie przy naliczaniu płac  i weryfikacja wyników z Klientem
  • Przygotowanie dokumentacji (specyfikacji dla nowych rozwiązań, instrukcji dla użytkownika oraz innych dokumentów  dot. realizowanych procesów)
  • Wprowadzanie uzgodnionych zmian w parametrach płacowych lub w bazie danych Klienta (m.in. zakładanie nowych składników płacowych, tworzenie nowych raportów)
  • Weryfikacja funkcjonalności aplikacji kadrowo-płacowej i testowanie nowych rozwiązań

Jeżeli jesteś osobą, która:
  • Potrafi budować relacje z Klientem biznesowym
  • Posiada dobrze ugruntowaną wiedzę merytoryczną i doświadczenie praktyczne (min. 2 lata) z zakresu kadr i płac a także posiada wiedzę z zakresu rozliczania czasu pracy (mile widziane)
  • Potrafi myśleć analitycznie i rozwiązywać problemy w sposób szybki i skuteczny
  • Zna język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Potrafi organizować swoją pracę, nadawać priorytety działaniom a także pracować pod presją czasu
  • Jest osobą otwartą i lubiącą pracować w zespole a jednocześnie samodzielną i dokładną w działaniu.

Firma ADP oferuje:
  • Umowę o pracę  w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę w stabilnej, rosnącej firmie o korzeniach amerykańskich
  • Wsparcie Zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki
  • Poszerzenie wiedzy eksperckiej w zakresie kadr, płac, technologii wspierającej zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

Kandydatów prosimy o przesłanie CV pocztą elektroniczną na adres e−mail: praca@adp.com. W tytule dokumentów należy podać imię i nazwisko oraz kod stanowiska: KONS

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz.Ust. 133 poz. 883)”.