ADP Polska poszukuje pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa lub Bielsko Biała

Zadania na tym stanowisku:

  • Prowadzenie analiz technicznych obszarów kadrowo- płacowych z Klientem

  • Wsparcie, naliczanie płac i weryfikacja poprawności danych z Klientem podczas wdrożenia usługi

  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej obsługiwanego procesu

  • Testowanie nowych rozwiązań

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • Posiada doświadczenie w naliczaniu płac, mile widziane doświadczenie w analizie składników płacowych

  • Zna przepisy prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rozliczania umów cywilnoprawnych oraz PDOF

  • Lubi pracować w środowisku MS Excel

  • Posiada praktyczne doświadczenie w obsłudze programu Płatnik,

  • Potrafi i chce pracować w zespole oraz cechuje się kulturą osobistą

  • Dotrzymuje terminów i jest odpowiedzialna za powierzone zadania

  • Zna język angielski w stopniu umożliwiającym komunikacje (mile widziane)

Firma ADP oferuje:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Pracę w stabilnej, rosnącej firmie o korzeniach amerykańskich

  • Wsparcie Zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki

  • Poszerzenie wiedzy eksperckiej w zakresie kadr i płac

  • Opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Fundusz Socjalny

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem. W tytule dokumentów należy podać imię i nazwisko oraz kod stanowiska: DW

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz.Ust. 133 poz. 883)”.