Firma Gartner, światowy lider w dziedzinie usług doradczych dotyczących badań i rozwiązań technologicznych, uznała ADP® za najlepsze przedsiębiorstwo w kategorii outsourcingu procesów biznesowych w zakresie usług płacowych.

W pierwszej edycji rankingu międzynarodowych platform płacowych (MCPP), stworzonego przez Everest Group®, firma ADP® uzyskała czołową pozycję w kategorii „Achiever”. Autorzy rankingu docenili między innymi skalowalność globalnej platformy płacowej ADP będącej częścią rozwiązania GlobalView® HCM, przeznaczonego dla firm różnej wielkości.

W raporcie zwrócono uwagę na kilka nowych cech i funkcji platformy GlobalView HCM, oferowanej przez ADP, które podnoszą komfort użytkowania zarówno przez pracowników, jak i menedżerów. Wśród nich wymieniono m.in. możliwość modyfikowania strony startowej pod kątem indywidualnych preferencji oraz dodawania wtyczek mediów społecznościowych.

Aby poznać więcej szczegółów na temat wyróżnienia dla ADP oraz kompleksowe wyniki raportu przygotowanego przez Everest Group wypełnij formularz.

Pobierz pełny Raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.