Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

Centrum prasowe

 
 

Firma ADP®, wiodący globalny dostawca rozwiązań zarządzania kapitałem ludzkim (HCM), ogłosiła dzisiaj, że zdobyła pozycję Lidera na podstawie sporządzonego przez Forrester Research, Inc. raportu pod tytułem „The Forrester Wave™: SaaS HR Management Systems, Q4 2014“. Raport ma na celu ocenę aktualnych możliwości dostawy oraz jego strategii i wizji. Raport obejmuje ocenę dostawców obsługujących średnie i duże firmy oraz ma na celu zapewnienie tym organizacjom wsparcia w zakresie wyboru odpowiedniego dostawcy SaaS, który pomoże w spełnieniu ich potrzeb w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Rozwiązanie ADP „składa się z szerokiej gamy komponentów,,,,,,, Wiceprezes i główny analityk firmy Forrester Research, obsługującej profesjonalistów w dziedzinie rozwoju i dostarczania aplikacji. Raport stwierdza również,, konsumenckich możliwości dla użytkowników we wszystkich swoich produktach, a ponadto oferuje możliwości doskonalenia i rozszerzania wiedzy biznesowej oraz obsługi zbiorów danych. Raport Forrester Wave™ podkreśla rolę SaaS HR Management Systems w osiągnięciu sukcesu finansowego oraz znaczenie zapewnienia zaangażowania pracowników.

Don Weinstein,, wypowiedział się w imieniu pracowników ADP, których rozwiązanie było przedmiotem oceny raportu. „Jest nam niezmiernie miło,, że uznanie firmy Forrester odzwierciedla nasze zaangażowanie na rzecz dostarczania najbardziej kompletnych rozwiązań do zarządzania kapitałem ludzkim w chmurze,,,, które pomaga im skoncentrować się na osiąganiu sukcesów biznesowych.“

 

 
 

Pobierz pełny raport

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Job Title.
Please enter a Company name.
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 
Requierd field.