Gartner

ADP po raz piąty zwycięża w badaniu Magic Quadrant

Firma Gartner, światowy lider w dziedzinie usług doradczych dotyczących badań i rozwiązań technologicznych, uznała ADP® za najlepsze przedsiębiorstwo w kategorii outsourcingu procesów biznesowych w zakresie usług płacowych.

Po raz piąty z rzędu firma ADP uplasowała się na czele badania Magic Quadrant, które w tym roku koncentrowało się na ocenie zdolności ośmiu dostawców usług w zakresie rozliczeń płacowych. Celem tegorocznego badania była analiza dostawców usług w zakresie rozliczeń płacowych z wielu różnych regionów, różnych rozmiarów i o różnych stosowanych modelach świadczenia usług oraz ocena tych przedsiębiorstw pod kątem umiejętności realizacji i kompletności ich wizji. Według firmy Gartner, Liderzy ADP świetnie sobie radzą dzięki jasnej wizji kierunku, w którym podąża rynek oraz zapotrzebowania klientów, a także dzięki budowaniu zdolności i kompetencji mających na celu zaspokojenie potrzeb klientów oraz wiodących pozycji przedsiębiorstw. Eksperci ADP charakteryzują się doskonałym zrozumieniem rynku, co widać poprzez realizowane przez nich strategie marketingowe i sprzedażowe, które wytyczają szlak dla usług outsourcingowych w zakresie rozliczeń płacowych.

Wypełnij formularz aby uzyskać dostęp do raportu Gartner Magic Quadrant for Payroll BPO Services*.

"Od ponad 65 lat firma ADP jest liderem na rynku outsourcingu usług płacowych. Wraz z pojawieniem się nowych wyzwań wynikających z coraz większej złożoności procesów globalizacji i potrzeby zachowania zgodności z lokalnymi przepisami prawa, ADP nieustannie wprowadza innowacyjne rozwiązania, gwarantujące możliwie największą satysfakcję pracowników i menadżerów. Jesteśmy wdzięczni za wyróżnienie przyznane przez firmę Gartner. Wierzymy, że naszym celem jest wyprzedzanie tendencji rynkowych, aby zaspokajać dynamicznie zmieniające się potrzeby naszych klientów."

Carlos Rodriguez
prezes i dyrektor generalny ADP

*Gartner nie promuje jakichkolwiek sprzedawców, produktów ani usług przedstawionych w swoich publikacjach badawczych, a także nie formułuje zaleceń skierowanych do użytkowników dotyczących wybierania wyłącznie sprzedawców, którzy otrzymali najwyższe notowania lub zostali wyróżnieni w innym zakresie. Publikacje badawcze firmy Gartner zawierają opinie organizacji badawczej Gartnera i nie powinny być postrzegane jako oświadczenia czy fakty. Firma Gartner nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek gwarancje,,, w tym jakiekolwiek gwarancje przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu.
Pobierz pełny Raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.