Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 
 

Globalny personel stanowi kompleksowe wyzwania w zakresie Zasobów Ludzkich. Globalne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim stanowi ekonomiczny model pomagający spółkom w łatwym przekraczaniu granic administracyjnych. Jest on połączeniem wykorzystania usług opartych na technologii oraz ekspertów na całym świecie w celu wspomagania Państwa firmy w jej rozwijaniu się w sposób stabilny, trwały, ciągły, efektywny kosztowo.
 
 

Wygraj globalną bitwę o talenty

Rynek talentów stał się trudny dla globalnych przedsiębiorstw. Pracownicy mają coraz większe i stale rosnące oczekiwania - a media społecznościowe i inne kanały komunikacji niosą reputację marki wzdłuż i wszerz. Całościowe podejście do Globalnego Zarządzania Kapitałem Ludzkim pomaga sprawić, by utalentowany pracownik poczuł się szczęśliwym, zaangażowany w to co robi, by zadbał o swój rozwój i by pozostawał w zgodzie z globalnymi celami firmy. Innymi słowy, Globalne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim pomaga stać się "globalną firmą, w której dobrze się pracuje".

 
 

Zredukuj całkowite koszty posiadania i popraw wydajność

Czy wiedziałeś, że przeciętny koncern międzynarodowy używa 33 systemów służących do zarządzania zasobami ludzkimi i naliczania płac? Stanowi to wielkie obciążenie całkowitego kosztu posiadania firmy, nie wspominając o wpływie na jej wydajność. Firma ADP oferuje rozwiązanie wykorzystujące jednego dostawcę usług w zakresie Globalnego Zarządzania Zasobami Ludzkimi, co pomaga ujednolicić narzędzia i systemy, połączyć w całość procesy rozproszone oraz uzyskać zgodność ze przepisami na całym świecie.

 
 

Zminimalizuj koszty zapewnienia zgodności z prawem

Ryzyko związane z przestrzeganiem przepisów jest najpoważniejszym zmartwieniem 60% menedżerów HR. Co roku kosztuje to globalne przedsiębiorstwa miliony dolarów. Rozwiązania firmy ADP w zakresie Globalnego Zarządzania Kapitałem Ludzkim są oparte na sieci lokalnych ekspertów w ponad 100 krajach, którzy mogą reagować na szybko zmieniające się ustawodawstwo, zarządzać zgodnością ze skomplikowanym systemem podatkowym i ubezpieczeń społecznych oraz regulować inne sprawy związane z przestrzeganiem norm i przepisów, które mogą spowodować, że prowadzenie interesów na skalę międzynarodową stanie się drogie!   Zachęcamy do obejrzenia naszych filmów oraz przeczytania raportów i artykułów, aby móc dowiedzieć się więcej na temat, jak Globalne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim może pomóc firmie, by stała się ona lepszym miejscem pracy dla swoich pracowników gdziekolwiek na świecie.

 
 
 
 
 
 
 
 

Formularz kontaktowy

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Company name.
Enter an Address
Enter a city
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 

Wiadomość

 
Requierd field.