Jak przezwyciężyć podział?

Zarządzanie kadrami nigdy nie było ważniejsze dla sukcesu w biznesie

Zarządzanie kadrami nigdy nie było ważniejsze dla sukcesu w biznesie. Zdaniem Josha Bersina, dyrektora i założyciela firmy Bersin by Deloitte, „rok 2015 będzie rokiem burz i przemian w wielu obszarach zarządzania talentami w korporacjach. Globalne ożywienie gospodarcze, zmiany demograficzne i szybka ewolucja krajobrazu technologicznego wspólnie redefiniują cały charakter pracy.“ 

Zasadnicze znaczenie ma ściślejsza niż kiedykolwiek wcześniej współpraca działów kadr z biznesem. Wszelkie rozbieżności między strategią zarządzania talentami a strategią biznesową bądź nieporozumienia w tym zakresie mogą być kosztowne, nawet zabójcze. Istnieje jednak rozdźwięk między specjalistami ds. kadr a ich współpracownikami z innych działów. Jedynie 66% przedstawicieli kadry kierowniczej i 47% pracowników uważa, że działania kadr są dostosowane do strategii firmy.

Dowiedz się, w jaki sposób można połączyć kadry z biznesem, pobierając raport „Przezwyciężyć podział: łącząc kadry z biznesem“.

  .customized_content_box { line-height: 1.5; margin-bottom: -41px;}.media-object {margin-bottom: 25px !important;}

Pobierz pełny Raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.