Jak przezwyciężyć podział?

Zdaniem Josha Bersina, dyrektora I założyciela firmy Bersin by Deloitte, “Rok 2015 będzie rokiem burz I przemian w wielu obszarach zarządzania talentami  w korporacjach. Globalne ożywienie gospodarcze, zmiany demograficzne i szybka ewolucja krajobrazu technologicznego wspólnie redefiniują cały charakter pracy.”

W tej sytuacji zasadnicze znaczenie ma ściślejsza niż kiedykolwiek wcześniej współpraca działów kadr z biznesem. Wszelkie rozbieżności między strategią zarządzania talentami a strategią biznesową bądź nieporozumienia w tym zakresie mogą być kosztowne, nawet zabójcze.

Badania przeprowadzone w ostatnim okresie przez firmę ADP wskazują jednak na istnienie niebezpiecznego rozdźwięku między specjalistami ds. kadr a ich kolegami z innych działów. Dowiedz się jakie znaczenie może mieć rozdźwięk między działami kadr a biznesem.

  .customized_content_box { line-height: 1.5; margin-bottom: -41px;}.media-object {margin-bottom: 25px !important;}

Pobierz pełny raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.