Znajdź rozwiązanie dla siebie

HR, obsługa wynagrodzeń lub połączenie ich obu. Wybieraj z szerokiej oferty rozwiązań wspierających pracowników przez cały cykl życia w firmie i pozwalających osiągać lepsze wyniki biznesowe.

 

Rozwiązania z zakresu HR


Sprawdź nasze oparte na chmurze rozwiązania, przeznaczone do zautomatyzowania procesów HR, takich jak obsługa wydatków, ewidencja czasu pracy, szkolenia i ocena pracownika.

 

Rozwiązania z zakresu obsługi wynagrodzeń


Bez względu na to, czy Twoja firma działa lokalnie czy globalnie, możemy zoptymalizować proces wynagradzania pracowników dzięki wyeliminowaniu czasochłonnych zadań związanych z obsługą płac.

 

Czas Pracy


ADP e-ZLA to nowa usługa, która usprawnia zarządzanie elektronicznymi zwolnieniami lekarskimi. Wszystkie zwolnienia znajdują się w systemie ADP, bez potrzeby logowania się do systemu PUE ZUS.

 

Rozwiązania z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim (HCM)


Przedsiębiorstwa doceniają korzyści płynące z połączenia HR i obsługi wynagrodzeń w kompleksowe rozwiązanie HCM oparte na chmurze. Przekonaj się, ile czasu i pieniędzy pomożemy Ci zaoszczędzić.

Nowi Klienci

* Required field

048 22 557 57 00
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.