Pakiety ADP® HCM.

Zaprojektowane, aby ułatwić rozwijanie potencjału Twoich pracowników.

Korzyści wynikające ze stosowania pakietów ADP HCM :

Zwiększenie elastyczności firmy

Twoja firma może zyskać zdolność szybkiego przystosowywania się do różnorodnych, zmieniających się wymagań dotyczących umiejętności zawodowych i działalności biznesowej.

Pomoc w przyciąganiu talentów

Promując markę pracodawcy i przedstawiając dostępne możliwości zawodowe, możesz przyciągnąć i rozwinąć największe talenty. 

Zwiększanie zaangażowania

Rozwijaj produktywność, zwiększając zaangażowanie pracowników i tworząc kulturę przejrzystej komunikacji.

Zapewnienie jednolitego rozwiązania

Wszystkie dane pracowników i procesy HR, w tym lista płac, są dostępne za pośrednictwem jednego, ujednoliconego środowiska i bazy danych.

Poprawa wydajności

Kierownicy i pracownicy mogą śledzić wydajność i wykrywać braki umiejętności wymagające szkolenia.

Zwiększenie niezawodności

Korzystaj z profesjonalnego zarządzania niezawodnym, zawsze aktualnym systemem HR wraz z listą płac.

Pakiety do zarządzania zasobami ludzkimi (HCM, Human capital management) umożliwiają organizacjom koncentrację na tym, co najważniejsze — rozwoju działalności.

Zarządzaj wszystkimi listami płac, usługami HR, talentami, czasem i pracownikami za pośrednictwem jednego, spójnego systemu prowadzenia dokumentacji pracowniczej dzięki pakietom ADP HCM. Opracowane z wykorzystaniem różnego rodzaju oprogramowania do obsługi listy płac i kompleksowych usług pakiety ADP HCM zapewniają innowacyjne rozwiązania wspierające pracowników w pełnej realizacji potencjału zawodowego.

Inne rozwiązania HCM mogą wymagać kosztownej integracji istniejących usług HR lub oddzielnego uruchamiania listy płac w systemie informacji pracowniczych. Pakiety ADP HCM zapewniają standaryzację systemu dokumentacji pracowniczej w obrębie wszystkich usług dotyczących zatrudnienia — w tym listy płac. Zespół HR może korzystać z uproszczonego raportowania, usprawnionego procesu podejmowania decyzji i ujednoliconych procesów administracyjnych działu HR. Wszystko to jest możliwe dzięki elastycznemu, modułowemu, opartemu na chmurze oprogramowaniu i usługach.

Pakiety ADP HCM opracowano, aby zwiększyć możliwości pracowników, poprawić produktywność i zapewnić łatwiejsze funkcjonowanie w pracy, umożliwiając koncentrację na tym, co naprawdę ważne — na rozwijaniu działalności.

Korzyści

Niższe koszty

Ułatwione kontrolowanie kosztów poprzez listę płac stanowiącą sedno systemu dokumentacji pracowniczej.

Uspójnione procesy

Łatwe w obsłudze, jednolite środowisko umożliwia spójne zarządzanie listą płac, usługami HR, talentami, czasem i przetwarzaniem danych pracowników.

Większa produktywność pracowników

Zwiększenie ogólnej efektywności biznesowej pracowników dzięki narzędziom do szkolenia, raportowania i określania wydajności.

Elastyczne poziomy usług

Dostępność różnych poziomów usług, od prostego przetwarzania listy płac po kompleksowe zarządzanie, pozwala zrealizować konkretne potrzeby organizacji.

Zwiększenie motywacji pracowników

Kompleksowy, łatwy w obsłudze system oceny pracowników zachęca zespoły do realizacji celów związanych z wydajnością.

Usprawnienie podejmowania decyzji

Wsparcie procesów operacyjnych i podejmowania strategicznych decyzji z wykorzystaniem zaawansowanych raportów i analiz, które są łatwo dostępne dzięki ujednoliconej bazie danych.  

Minimalizacja zadań administracyjnych

Minimalizacja zadań administracyjnych związanych z procesami wymagającymi współpracy pracowników i kierowników, takich jak wnioski urlopowe i nieobecności, dzięki funkcjom samoobsługi.

Efektywne pozyskiwanie talentów

Możliwość porównywania kandydatów wewnętrznych i zewnętrznych ułatwia kierownikom HR szybsze podejmowanie decyzji i lepsze dopasowanie umiejętności do stanowisk.

Poprawa wizerunku firmy

System do zarządzania talentami pozwala zwiększyć rozpoznawalność firmy i poprawić markę pracodawcy oraz reputację korporacyjną.

Rozwiązania na rynek globalny

przeznaczone dla przedsiębiorstw międzynarodowych poszukujących rozwiązań globalnych obejmujących co najmniej dwa kraje.

ADP GlobalView HCM to zaawansowany, intuicyjny, globalny pakiet HCM obsługujący finanse, HR i inne działy związane z HR, który zapewnia globalną elastyczność i umożliwia wprowadzanie zmian organizacyjnych. HR. Naliczanie płac. Korzyści. Zarządzanie talentami. Zarządzanie czasem pracy. Bezpieczna organizacja i łatwy dostęp za pośrednictwem ujednoliconego i przyjaznego systemu.

ADP Global Payroll to rozwiązanie przeznaczone dla większych organizacji międzynarodowych, zatrudniających w co najmniej jednym kraju więcej niż 1000 pracowników.

Nie masz pewności, które rozwiązanie HCM będzie najodpowiedniejsze dla Twoich potrzeb?

Zaufanie nowemu partnerowi w kontekście zarządzania systemem HCM firmy to poważna decyzja. Z chęcią spotkamy się na 30-minutową konsultację, podczas której postaramy się poznać potrzeby Twojej organizacji i wspólnie poszukać odpowiedniego rozwiązania.

Uzyskaj więcej informacji

* Required field

048 22 557 57 00
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość