Pakiety ADP® HCM.

Zaprojektowane, aby ułatwić rozwijanie potencjału Twoich pracowników.

Korzyści wynikające ze stosowania pakietów ADP HCM :

Zwiększenie elastyczności firmy

Twoja firma może zyskać zdolność szybkiego przystosowywania się do różnorodnych, zmieniających się wymagań dotyczących umiejętności zawodowych i działalności biznesowej.

Pomoc w przyciąganiu talentów

Promując markę pracodawcy i przedstawiając dostępne możliwości zawodowe, możesz przyciągnąć i rozwinąć największe talenty. 

Zwiększanie zaangażowania

Rozwijaj produktywność, zwiększając zaangażowanie pracowników i tworząc kulturę przejrzystej komunikacji.

Zapewnienie jednolitego rozwiązania

Wszystkie dane pracowników i procesy HR, w tym lista płac, są dostępne za pośrednictwem jednego, ujednoliconego środowiska i bazy danych.

Poprawa wydajności

Kierownicy i pracownicy mogą śledzić wydajność i wykrywać braki umiejętności wymagające szkolenia.

Zwiększenie niezawodności

Korzystaj z profesjonalnego zarządzania niezawodnym, zawsze aktualnym systemem HR wraz z listą płac.

Pakiety do zarządzania zasobami ludzkimi (HCM, Human capital management) umożliwiają organizacjom koncentrację na tym, co najważniejsze — rozwoju działalności.

Zarządzaj wszystkimi listami płac, usługami HR, talentami, czasem i pracownikami za pośrednictwem jednego, spójnego systemu prowadzenia dokumentacji pracowniczej dzięki pakietom ADP HCM. Opracowane z wykorzystaniem różnego rodzaju oprogramowania do obsługi listy płac i kompleksowych usług pakiety ADP HCM zapewniają innowacyjne rozwiązania wspierające pracowników w pełnej realizacji potencjału zawodowego.

Inne rozwiązania HCM mogą wymagać kosztownej integracji istniejących usług HR lub oddzielnego uruchamiania listy płac w systemie informacji pracowniczych. Pakiety ADP HCM zapewniają standaryzację systemu dokumentacji pracowniczej w obrębie wszystkich usług dotyczących zatrudnienia — w tym listy płac. Zespół HR może korzystać z uproszczonego raportowania, usprawnionego procesu podejmowania decyzji i ujednoliconych procesów administracyjnych działu HR. Wszystko to jest możliwe dzięki elastycznemu, modułowemu, opartemu na chmurze oprogramowaniu i usługach.

Pakiety ADP HCM opracowano, aby zwiększyć możliwości pracowników, poprawić produktywność i zapewnić łatwiejsze funkcjonowanie w pracy, umożliwiając koncentrację na tym, co naprawdę ważne — na rozwijaniu działalności.

Korzyści

Niższe koszty

Ułatwione kontrolowanie kosztów poprzez listę płac stanowiącą sedno systemu dokumentacji pracowniczej.

Uspójnione procesy

Łatwe w obsłudze, jednolite środowisko umożliwia spójne zarządzanie listą płac, usługami HR, talentami, czasem i przetwarzaniem danych pracowników.

Większa produktywność pracowników

Zwiększenie ogólnej efektywności biznesowej pracowników dzięki narzędziom do szkolenia, raportowania i określania wydajności.

Elastyczne poziomy usług

Dostępność różnych poziomów usług, od prostego przetwarzania listy płac po kompleksowe zarządzanie, pozwala zrealizować konkretne potrzeby organizacji.

Zwiększenie motywacji pracowników

Kompleksowy, łatwy w obsłudze system oceny pracowników zachęca zespoły do realizacji celów związanych z wydajnością.

Usprawnienie podejmowania decyzji

Wsparcie procesów operacyjnych i podejmowania strategicznych decyzji z wykorzystaniem zaawansowanych raportów i analiz, które są łatwo dostępne dzięki ujednoliconej bazie danych.  

Minimalizacja zadań administracyjnych

Minimalizacja zadań administracyjnych związanych z procesami wymagającymi współpracy pracowników i kierowników, takich jak wnioski urlopowe i nieobecności, dzięki funkcjom samoobsługi.

Efektywne pozyskiwanie talentów

Możliwość porównywania kandydatów wewnętrznych i zewnętrznych ułatwia kierownikom HR szybsze podejmowanie decyzji i lepsze dopasowanie umiejętności do stanowisk.

Poprawa wizerunku firmy

System do zarządzania talentami pozwala zwiększyć rozpoznawalność firmy i poprawić markę pracodawcy oraz reputację korporacyjną.

Rozwiązania na rynek globalny

przeznaczone dla przedsiębiorstw międzynarodowych poszukujących rozwiązań globalnych obejmujących co najmniej dwa kraje.

Globalne rozwiązanie do obsługi płacowej przygotowane z myślą o pracownikach, którym musisz zapłacić

Opanowanie list płac w firmach, które zatrudniają tysiące pracowników, może sprawić wiele trudności. Każdy kraj różni się pod względem zasad, przepisów, systemów bankowych i wyzwań związanymi ze zgodnością z przepisami. Do tego dochodzi globalny zasięg, co może jeszcze bardziej skomplikować rzeczywistość.

Nie masz pewności, które rozwiązanie HCM będzie najodpowiedniejsze dla Twoich potrzeb?

Zaufanie nowemu partnerowi w kontekście zarządzania systemem HCM firmy to poważna decyzja. Z chęcią spotkamy się na 30-minutową konsultację, podczas której postaramy się poznać potrzeby Twojej organizacji i wspólnie poszukać odpowiedniego rozwiązania.

Uzyskaj więcej informacji

* Required field

048 22 557 57 00
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.