Outsourcing kadrowo-płacowy

Elastyczne rozwiązania,optymalizacja i kontrola kosztów

Outsourcing kadrowo-płacowy z perspektywy Dyrektora Finansowego

Outsourcing kadr i płac umożliwia oszczędność czasu i pieniędzy – korzyści niezwykle istotnych z perspektywy Dyrektorów Finansowych.

Powierzając obsługę kadr i płac zewnętrznemu partnerowi, pracownicy spędzają mniej czasu nad działaniami administracyjnymi, dzięki czemu mogą skupić się na realizacji zadań, które są bezpośrednio związane z działalnością firmy. Rozwiązanie to ma równoważący wpływ na ich ogólną produktywność oraz wyniki firmy. Badania wykazują również, że korzystanie z usług zewnętrznych specjalistów kadrowo-płacowych jest o 18% tańszym rozwiązaniem niż realizowanie tych zadań we własnym zakresie. Ponadto, model outsourcingowy pozwala na przeniesienie wielu kosztów związanych z usługami kadrowymi z obszaru jednorazowych wydatków inwestycyjnych (CapEX) do stałych kosztów operacyjnych (Opex). Co ostatecznie stanowi znaczne ułatwienie w planowaniu budżetu i finansów.

Mając na uwadze te korzyści, Dyrektorzy Finansowi coraz chętniej angażują się w proces decyzyjny związany z powierzeniem administracji kadr i płac zewnętrznemu partnerowi.

Sprawdź, w jaki sposób outsourcing kadrowo-płacowy może wpłynąć na działalność firmy takiej, jak Twoja. Zarejestruj się i pobierz artykuł przygotowany przez ADP oraz CorporateLeaders pt. „Outsourcing kadrowo‑płacowy z perspektywy Dyrektora Finansowego”.

Nowi Klienci

* Required field

048 22 557 57 00
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.