Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

Outsourcing kadrowo-płacowy

Elastyczne rozwiązania,optymalizacja i kontrola kosztów

 
 

Outsourcing kadrowo-płacowy z perspektywy Prezesa firmy

Outsourcing procesów biznesowych takich, jak zarządzanie płacami i administracja kadrowa pozwala na uzyskanie istotnych oszczędności finansowych w firmie. Badania wykazują, że powierzenie tych zadań zewnętrznym specjalistom jest o 18% tańszym rozwiązaniem niż realizowanie ich we własnym zakresie.

Jednak outsourcing kadr i płac umożliwia nie tylko optymalizację kosztów. Współpraca z zaufanym partnerem zewnętrznym pomaga firmom w budowaniu zaufania i zaangażowania pracowników – dwóch najistotniejszych elementów w drodze do sukcesu każdego Prezesa.

Zaangażowanie pracowników ma bezpośrednie przełożenie na wyniki biznesowe spółki. Firmy zatrudniające zaangażowanych pracowników osiągają o 202% lepsze wyniki biznesowe w porównaniu do firm, których zespół nie wykazuje zaangażowania. Ponadto, zaangażowanie pracowników prowadzi do zmniejszenia absencji, obniżenia wskaźnika rotacji personelu czy zwiększenia zadowolenia klientów, a w konsekwencji – poprawy zyskowności firmy.

Sprawdź, w jaki sposób outsourcing kadrowo-płacowy może wpłynąć na działalność firmy takiej, jak Twoja. Zarejestruj się i pobierz artykuł przygotowany przez ADP oraz CorporateLeaders pt. „Outsourcing kadrowo‑płacowy z perspektywy Prezesa firmy”.

 
 

Nowi Klienci

* Required field

048 22 557 57 00
Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Company name.
Enter an Address
Enter a city
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 

Wiadomość

 
Requierd field.