Outsourcing kadrowo-płacowy

Elastyczne rozwiązania,optymalizacja i kontrola kosztów

Outsourcing kadrowo-płacowy z perspektywy Prezesa firmy

Outsourcing procesów biznesowych takich, jak zarządzanie płacami i administracja kadrowa pozwala na uzyskanie istotnych oszczędności finansowych w firmie. Badania wykazują, że powierzenie tych zadań zewnętrznym specjalistom jest o 18% tańszym rozwiązaniem niż realizowanie ich we własnym zakresie.

Jednak outsourcing kadr i płac umożliwia nie tylko optymalizację kosztów. Współpraca z zaufanym partnerem zewnętrznym pomaga firmom w budowaniu zaufania i zaangażowania pracowników – dwóch najistotniejszych elementów w drodze do sukcesu każdego Prezesa.

Zaangażowanie pracowników ma bezpośrednie przełożenie na wyniki biznesowe spółki. Firmy zatrudniające zaangażowanych pracowników osiągają o 202% lepsze wyniki biznesowe w porównaniu do firm, których zespół nie wykazuje zaangażowania. Ponadto, zaangażowanie pracowników prowadzi do zmniejszenia absencji, obniżenia wskaźnika rotacji personelu czy zwiększenia zadowolenia klientów, a w konsekwencji – poprawy zyskowności firmy.

Sprawdź, w jaki sposób outsourcing kadrowo-płacowy może wpłynąć na działalność firmy takiej, jak Twoja. Zarejestruj się i pobierz artykuł przygotowany przez ADP oraz CorporateLeaders pt. „Outsourcing kadrowo‑płacowy z perspektywy Prezesa firmy”.

Nowi Klienci

* Required field

048 22 557 57 00
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.