Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

Outsourcing kadrowo-płacowy

Elastyczne rozwiązania,optymalizacja i kontrola kosztów

 
 

Outsourcing kadrowo-płacowy z perspektywy Dyrektora ds. Informatyki

Outsourcing kadrowo-płacowy obniża koszty kadrowe oraz kadrowych systemów informatycznych. Daje firmom dostęp do najnowszych technologii i zapewnia zgodność systemów z prawem pracy oraz ochroną prywatności w dowolnym miejscu. Przekazanie obsługi kadr i płac zewnętrznym specjalistom gwarantuje dostęp do innowacji takich, jak rozwiązania mobilne czy narzędzia samoobsługowe, których rola w świadczeniu usług kadrowych stale rośnie.

Ponadto, outsourcing kadrowo-płacowy uwalnia potencjał zespołów informatyków, którzy mogą zająć się w tym czasie pracą wymagającą większego zaangażowania. Z kolei, wykorzystanie infrastruktury HR oferowanej przez zewnętrznego dostawcę w tzw. „chmurze” daje firmom elastyczność, która jest podstawowym elementem w dzisiejszym niepewnym środowisku biznesowym.

Sprawdź, w jaki sposób outsourcing kadrowo-płacowy może wpłynąć na działalność firmy takiej, jak Twoja. Zarejestruj się i pobierz artykuł przygotowany przez ADP oraz CorporateLeaders pt. „Outsourcing kadrowo‑płacowy z perspektywy Dyrektora ds. Informatyki”.

 
 

Nowi Klienci

* Required field

048 22 557 57 00
Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Company name.
Enter an Address
Enter a city
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 

Wiadomość

 
Requierd field.