Outsourcing kadrowo-płacowy

Elastyczne rozwiązania,optymalizacja i kontrola kosztów

Outsourcing kadrowo-płacowy z perspektywy Dyrektora ds. Informatyki

Outsourcing kadrowo-płacowy obniża koszty kadrowe oraz kadrowych systemów informatycznych. Daje firmom dostęp do najnowszych technologii i zapewnia zgodność systemów z prawem pracy oraz ochroną prywatności w dowolnym miejscu. Przekazanie obsługi kadr i płac zewnętrznym specjalistom gwarantuje dostęp do innowacji takich, jak rozwiązania mobilne czy narzędzia samoobsługowe, których rola w świadczeniu usług kadrowych stale rośnie.

Ponadto, outsourcing kadrowo-płacowy uwalnia potencjał zespołów informatyków, którzy mogą zająć się w tym czasie pracą wymagającą większego zaangażowania. Z kolei, wykorzystanie infrastruktury HR oferowanej przez zewnętrznego dostawcę w tzw. „chmurze” daje firmom elastyczność, która jest podstawowym elementem w dzisiejszym niepewnym środowisku biznesowym.

Sprawdź, w jaki sposób outsourcing kadrowo-płacowy może wpłynąć na działalność firmy takiej, jak Twoja. Zarejestruj się i pobierz artykuł przygotowany przez ADP oraz CorporateLeaders pt. „Outsourcing kadrowo‑płacowy z perspektywy Dyrektora ds. Informatyki”.

Nowi Klienci

* Required field

048 22 557 57 00
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.