Outsourcing kadrowo-płacowy

Elastyczne rozwiązania,optymalizacja i kontrola kosztów

Outsourcing kadrowo-płacowy z perspektywy Dyrektora Personalnego

Outsourcing kadrowo-płacowy odgrywa znaczącą rolę w podnoszeniu zaangażowania pracowników. Nie tylko podwyższa jakość usług kadrowych, ale także odciąża zespół – pozwalając pracownikom skupić się na kluczowych zadaniach, należących do ich obowiązków.

Jak wynika z badań, dział HR poświęca 75% czasu na rutynowe zadania administracyjne. Powierzając te obszary zewnętrznym specjalistom, pracownicy mogą poświęcić więcej czasu strategicznym działaniom, które wspierają biznes i promują wzrost przedsiębiorstwa. Odciążenie pracowników od rutynowych zadań i postawienie przed nimi nowych wyzwań pozytywnie wpływa na ich zaangażowanie.

Liczne badania udowodniły z kolei, że przedsiębiorstwa zatrudniające zaangażowanych i zmotywowanych pracowników radzą sobie lepiej niż konkurencja. Firmy te osiągają o 202% lepsze wyniki biznesowe w porównaniu do firm, których zespół nie wykazuje zaangażowania. Ponadto, zaangażowanie pracowników prowadzi do zmniejszenia absencji, obniżenia wskaźnika rotacji personelu czy zwiększenia zadowolenia klientów, a w konsekwencji – poprawy zyskowności firmy.

Sprawdź, w jaki sposób outsourcing kadrowo-płacowy może wpłynąć na działalność firmy takiej, jak Twoja. Zarejestruj się i pobierz artykuł przygotowany przez ADP oraz CorporateLeaders pt. „Outsourcing kadrowo‑płacowy z perspektywy Dyrektora Personalnego”.

Nowi Klienci

* Required field

048 22 557 57 00
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.