Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

Outsourcing kadrowo-płacowy

Elastyczne rozwiązania,optymalizacja i kontrola kosztów

 
 

Outsourcing kadrowo-płacowy z perspektywy Dyrektora Personalnego

Outsourcing kadrowo-płacowy odgrywa znaczącą rolę w podnoszeniu zaangażowania pracowników. Nie tylko podwyższa jakość usług kadrowych, ale także odciąża zespół – pozwalając pracownikom skupić się na kluczowych zadaniach, należących do ich obowiązków.

Jak wynika z badań, dział HR poświęca 75% czasu na rutynowe zadania administracyjne. Powierzając te obszary zewnętrznym specjalistom, pracownicy mogą poświęcić więcej czasu strategicznym działaniom, które wspierają biznes i promują wzrost przedsiębiorstwa. Odciążenie pracowników od rutynowych zadań i postawienie przed nimi nowych wyzwań pozytywnie wpływa na ich zaangażowanie.

Liczne badania udowodniły z kolei, że przedsiębiorstwa zatrudniające zaangażowanych i zmotywowanych pracowników radzą sobie lepiej niż konkurencja. Firmy te osiągają o 202% lepsze wyniki biznesowe w porównaniu do firm, których zespół nie wykazuje zaangażowania. Ponadto, zaangażowanie pracowników prowadzi do zmniejszenia absencji, obniżenia wskaźnika rotacji personelu czy zwiększenia zadowolenia klientów, a w konsekwencji – poprawy zyskowności firmy.

Sprawdź, w jaki sposób outsourcing kadrowo-płacowy może wpłynąć na działalność firmy takiej, jak Twoja. Zarejestruj się i pobierz artykuł przygotowany przez ADP oraz CorporateLeaders pt. „Outsourcing kadrowo‑płacowy z perspektywy Dyrektora Personalnego”.

 
 

Nowi Klienci

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Company name.
Enter an Address
Enter a city
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 

Wiadomość

 
Requierd field.