Outsourcing kadrowo-płacowy

Elastyczne rozwiązania,optymalizacja i kontrola kosztów

Co to jest outsourcing?
Małe firmy wybierają outsourcing, by móc korzystać z wysokiego poziomu naszych kompetencji oraz oferowanych przez nas elastycznych rozwiązań. Wielkie korporacje pragną skupić się na swojej podstawowej działalności i poszukują idealnie dopasowanych rozwiązań. Jedni i drudzy mają te same cele. Outsourcing – strategiczny wybór

Optymalne wykorzystanie zasobów ludzkich
Nasz cel to odciążenie Klienta od działań, które, mimo iż istotne, nie są elementem jego zasadniczej działalności. Dzięki temu wszyscy pracownicy Klienta mogą skoncentrować się na podnoszeniu efektywności przedsiębiorstwa.
 
Elastyczne rozwiązania
Klient może zwiększyć lub zmniejszyć liczbę pracowników, zmodyfikować strukturę organizacyjną firmy lub potrzebować nowych narzędzi do zarządzania zasobami ludzkimi. ADP gwarantuje, że proponowane rozwiązania zostaną zawsze i w każdej sytuacji dostosowane do nowych wymagań. Gwarantujemy ponadto wprowadzenie na bieżąco najnowszych technologii.

Skorzystaj z usługi Realizacja przelewów oferowanej przez ADP

Optymalizacja i kontrola kosztów
Outsourcing umożliwia korzystanie z najlepszych rozwiązań i przyczynia się do wyraźnej poprawy efektywności administracji. Klient jest w stanie przewidzieć i kontrolować koszty, a wydatki zawsze odpowiadają wartościom, które widnieją na fakturach.
 
Certyfikowane procedury
Po wprowadzeniu w Stanach Zjednoczonych standardów Sarbanes-Oxley nasze procedury kontroli zostały poddane szczegółowemu audytowi. Certyfikat ten jest dla naszych Klientów wyjątkową gwarancją jakości naszych usług.
 
Siedem zalet Outsourcingu:

  1. Koncentracja na zasadniczej działalności
  2. Więcej czasu i środków na realizację strategicznych projektów
  3. Wprowadzenie elastycznych rozwiązań
  4. Korzystanie z najlepszych metod
  5. Optymalizacja i kontrola kosztów
  6. Uwolnienie środków na inwestycje
  7. Redukcja ryzyka

Nowi Klienci

* Required field

048 22 557 57 00
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.