Paszport do Naliczania Płac

Niezależnie gdzie prowadzisz biznes, zawsze możesz liczyć na to, że ADP będzie naliczać Twoim pracownikom wynagrodzenie.

Proste i bezpieczne naliczanie wynagrodzeń i administracja kadrami.

Pomyśl o wszystkich motywach, dla których rozpocząłeś współpracę z ADP: być może ze względu na naszą niezawodną reputację, innowacyjność lub dedykowane usługi. Ale czy wiesz, że nasze doświadczenie i usługi świadczymy także dla klientów na całym świecie? Tak naprawdę to, czy wypłacasz wynagrodzenia pracownikom na kilku kontynentach czy po prostu oceniasz swoje możliwości w skali międzynarodowej, my możemy połączyć lokalną wiedzę z globalnym doświadczeniem. 

  .paragraph_block img {width: 200px;}

Eliminować ryzyko wystąpienia niezgodności

Prowadzenie biznesu w innym kraju stwarza cały szereg nowych wyzwań. W międzynarodowym środowisku, gdzie mówi się różnymi językami i używa różnych walut trzeba skupić się na prawidłowym naliczaniu wynagrodzeń oraz utrzymaniu wysokiego poziomu wszystkich działań z tym związanych. A to dopiero początek. Z ADP, możesz:

  • Uprościć i ujednolicić procesy poprzez spójnej administracji płac we wszystkich krajach.
  • Zyskać przejrzystość i kontrolę dzięki bezpiecznemu dostępowi online do wszystkich danych płacowych swoich pracowników.
  • Mieć jednolity widok danych wszystkich pracowników, co pomoże Ci lepiej planować i zarządzać swoim przedsiębiorstwem.

Przepisy prawa różnią się na całym świecie i wciąż się zmieniają.

Śledzenie bieżących zmian i wymogów prawnych może mieć finansowe i prawne konsekwencje dla Twojej organizacji. ADP jest zawsze na bieżąco z wszelkimi zmianami i ty również możesz się z nimi zapoznać, niezależnie gdzie mieści się Twoja firma. Możemy Ci pomóc:

  • Pozostać w zgodzie z przepisami prawnymi
  • Eliminować ryzyko
  • Korzystać z naszej szerokiej wiedzy, którą zapewniają eksperci w każdym kraju.
 

Kontakt

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.