Aktualności i wiadomości o ADP Streamline

 
 

Poznaj nasze szczegółowe materiały i profesjonalną perspektywę bieżących wydarzeń w organizacji ADP Streamline. Sprawdzaj nasz dedykowany kanał w serwisie YouTube, aby mieć dostęp do kolejnych nowych informacji.

 
 

Informacje prasowe na temat ADP Streamline

Czerwiec 2015 r.

Oferta globalnych rozwiązań kadrowo-płacowych ADP obejmuje już 104 państwa i terytoria  

Koncern ADP®, będący jednym z wiodących dostawców usług i rozwiązań zarządzania kapitałem ludzkim (HCM) na świecie, w dniu dzisiejszym oficjalnie ogłosił rozszerzenie zasięgu swojej globalnej usługi kadrowo-płacowej, jaką jest ADP Streamline®. Obecnie usługa ta dostępna jest na terenie 104 państw i terytoriów; dla porównania,, w których Klienci będą mogli skorzystać z oferowanych przez ADP technologii,,,, Bermudy i Kajmany.

Szczegółowe informacje dostępne pod adresem:

Przeczytaj informację prasową

 

 
 

Grudzień 2013 r.

ADP® integruje ADP Streamline w ADP Vantage HCM®, aby pomóc klientom w zarządzaniu zasobami ludzkimi  


Integracja ADP Streamline z ADP Vantage HCM® zaoferuje klientom korzyści globalnego rozwiązania płacowego w obrębie istniejącego ekosystemu ADP, eliminując potrzebę wykorzystywania przez pracodawców różnych systemów płacowych, luźno ze sobą połączonych, pochodzących od wielu dostawców działających w różnych krajach.   Przeczytaj informację prasową

 

 

 
 

Listopad 2014 r.

ADP® ogłasza ekspansję w Hiszpanii w celu spełnienia zapotrzebowania klientów na globalną technologię i specjalistyczną wiedzę HCM

 
W listopadzie 2014 r. przecięliśmy wstęgę na otwarciu nowego budynku reprezentacyjnego ADP w Barcelonie, w którym mieści się globalna centrala ADP Streamline. W uroczystości z okazji przeprowadzki towarzyszyli nam przedstawiciele lokalnych struktur rządowych i ambasady. Przeprowadzka umożliwi nam kontynuowanie szybkiego rozwoju europejskiej i globalnej działalności HCM, której częścią jest Barcelona.

 
 

Maj 2014 r.

Globalne rozwiązanie płacowe ADP® jest już dostępne w 100 krajach na całym świecie  


Mamy zaszczyt ogłosić, że globalne rozwiązanie płacowe ADP Streamline rozszerzyło swój zasięg na 100 krajów, nadal spełniając potrzeby stale rosnącej liczby wielonarodowych firm na całym świecie. Rozwiązanie Streamline, działające w chmurze, pomaga globalnym firmom w standaryzowaniu ich procesów płacowych, zredukowaniu kosztów operacyjnych i zwiększania wiedzy o pracownikach   Przeczytaj informację prasową

 

 
 

Wideo dotyczące ADP Streamline

 

iLearn@ADP – Twoje optymalne środowisko edukacyjne

Poznaj nasz portal szkoleniowy online, w którym możesz sprawdzać, weryfikować i analizować istotną wiedzę oraz umiejętności, potrzebne w celu zrozumienia świata płac.

Zobacz wideo

 

Streamline w Twojej organizacji

Praktyczne porady i wskazówki dotyczące najlepszych praktyk od ekspertów ADP Streamline zapewnią udane wdrożenie.
 
Zobacz wideo

 

Zharmonizowane raporty płacowe – lepsza kontrola nad płacami

Ten projekt oferuje klientom korzystającym z ADP Streamline zbiór kluczowych raportów oraz informacji płacowych w formacie standardyzowanym na rynku międzynarodowym – niezależnie od tego, gdzie znajdują się ich pracownicy.
 
Zobacz wideo

 

Formularz kontaktowy

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Company name.
Enter an Address
Enter a city
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 

Wiadomość

Enter a remark.
 
 
Requierd field.