Profesjonalne naliczanie płac w celu usprawnienia procesów w Twojej firmie

Rozwiązanie ADP® Place oznacza:

Zmniejszenie ryzyka

System zaprojektowany pod kątem ograniczania zagrożeń i unikania zbędnych kosztów ułatwi spójne i zgodne z przepisami zarządzanie płacami na co dzień.

Zwiększenie wydajności

Łatwe w obsłudze i intuicyjne systemy monitorowania i audytu procesu obsługi płac pomogą zwiększyć wydajność i ograniczyć potencjalne ryzyko w związku z odpowiedzialnością prawną.

Ujednolicenie obsługi

Skalowalne, spójne rozwiązanie umożliwi bezproblemową obsługę zadań związanych z listą płac i sprawozdawczością we wszystkich działach firmy, regionach i krajach.

Rozwiązania do obsługi listy płac dla wszystkich zapracowanych

Firma ADP dostarcza skalowalne rozwiązania do obsługi listy płac firmom każdego rozmiaru i działającym na całym świecie. Nasze rozwiązania dostarczane w formie usług opartych na innowacyjnych technologiach pozwalają uprościć obsługę płacową oraz zadbać o zgodność i dokładność, a jednocześnie zyskać wgląd w dane i niezbędną wiedzę na temat listy płac, aby pewniej podejmować ważne decyzje biznesowe.

W odróżnieniu od innych sposobów podejścia do obsługi płacowej, charakteryzujących się ograniczonym zasięgiem regionalnym czy krajowym lub brakiem ochrony przed odpowiedzialnością prawną, nasze rozwiązania — tworzone we współpracy z rozległą siecią ekspertów firmy ADP — z pewnością spełnią potrzeby każdego klienta.

Zajmujemy się obsługą płacową — dbamy o to, aby była jak najprostsza.

Korzyści

Uproszczona obsługa płac

Rozwiązanie ADP Payroll pomaga wyeliminować trudności oraz zagrożenia związane z pozyskiwaniem i świadczeniem usług z zakresu obsługi płacowej, a także zarządzaniem nimi.

Zwiększona dokładność

Ujednolicone, ustandaryzowane procesy obsługi płac w najlepszym w swojej klasie modelu oferowanym przez rozwiązanie ADP Payroll. 

Potencjał rozwoju

Rozwiązanie ADP Payroll ułatwia rozwijanie firmy i stawianie czoła wyzwaniom towarzyszącym zdobywaniu nowych rynków.

Podejmowanie decyzji w oparciu o dane

Wszystkie dane dotyczące pracowników dostępne w jednym miejscu na potrzeby tworzenia raportów i analiz oraz podejmowania decyzji w oparciu o fakty.

Najnowocześniejsze zabezpieczenia

Zadbaj o bezpieczeństwo danych dzięki nagradzanym mechanizmom zabezpieczania ich oraz standardom ochrony prywatności dostępnym w rozwiązaniu ADP Payroll.

Ujednolicone dane

W rozwiązaniu ADP Payroll istniejące dane Twoich pracowników mogą zostać wykorzystane na potrzeby ujednolicenia procesów zarządzania płacami i pracownikami.

Rozwiązania — Polska

Dla polskich firm każdej wielkości poszukujących rozwiązań do obsługi płac w kraju.

ADP® Komfort

ADP® Komfort to lokalne, zewnętrzne rozwiązanie w formie spójnej, stabilnej i zapewniającej zgodność z przepisami platformy do zarządzania procesami obsługi płac.

Odpowiednie dla firm każdej wielkości. Zakres usług obejmuje zarządzanie wszystkimi procesami obsługi płac oraz transfer danych i dokumentów do ZUS-u. Dostępny jest dodatek umożliwiający zarządzanie czasem pracy i nieobecnościami.

Oprócz zgodności obsługi płacowej z przepisami rozwiązania firmy ADP zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa danych.

 

ADP® Komfort Plus

Wszystkie korzyści dotyczące rozwiązania ADP® Komfort, a do tego procesy oparte na współpracy, które zwiększają komfort użytkowania narzędzia przez pracowników.

ADP® Premium Plus

ADP® Premium Plus to nasze kompleksowe rozwiązanie do zarządzania kadrami i płacami. Wszystkie procesy związane z administracją w cyklu zatrudnienia pracownika zarządzane przez ADP w zewnętrznym modelu odpowiednim dla firm dowolnej wielkości.

Dostępna jest także możliwość samoobsługi, zarówno przez pracowników, jak i kierownictwo, dzięki której wszyscy mają łatwy dostęp do informacji. Rozwiązanie można uzupełnić o moduły do zarządzania czasem pracy i nieobecnościami oraz archiwizacji dokumentów kadrowych.

Zgodność z przepisami, bezpieczeństwo i doświadczenie w zakresie technologii cyfrowej — w jednym rozwiązaniu dla Twoich pracowników.

Rozwiązania na rynek globalny

Dla wielonarodowych firm poszukujących rozwiązań do globalnej obsługi płac

ADP Global Payroll to rozwiązanie przeznaczone dla wielonarodowych organizacji zatrudniających w co najmniej jednym kraju ponad 1000 pracowników, a oprócz tego utrzymujących bazę pracowniczą liczącą mniej niż 1000 osób w pozostałych krajach. ADP Global Payroll łączy nasze globalne flagowe produkty do obsługi płac — ADP Celergo i ADP Globalview Payroll — w jedno rozwiązanie do raportowania obejmujące wszystkie kraje, w których firma prowadzi działalność.

 

ADP Celergo to rozwiązanie do globalnej obsługi płacowej wielonarodowych organizacji liczących do 1000 pracowników w każdym kraju. Usługa jest świadczona za pośrednictwem ujednoliconej, obejmującej cały świat sieci 140 lokalnych rozwiązań do obsługi płacowej z oferty firmy ADP oraz innych firm.

 

ADP GlobalView Payroll to rozwiązanie przeznaczone dla większych organizacji wielonarodowych, zatrudniających w co najmniej jednym kraju więcej niż 1000 pracowników. Zapewnia obsługę płac w przedsiębiorstwie w 42 krajach na całym świecie za pośrednictwem pojedynczej, globalnej platformy.

 

Oferujemy trzy poziomy świadczenia usług oraz ich dostępności, a zakres może się różnić w zależności od wybranego rozwiązania:

Usługi przetwarzania

Zapewniamy hosting platformy, administrowanie aktualizacjami i wsparcie w godzinach pracy. Użytkownik zarządza wprowadzanymi danymi, a także weryfikuje dokładność danych wyjściowych.

Usługi zarządzane

Oprócz hostowania platformy, zarządzania aktualizacjami i zapewniania wsparcia w godzinach pracy oferujemy realizowanie procesów obsługi płac i weryfikację dokładności danych wyjściowych.

Usługi kompleksowe (COS)

Zapewniamy hosting platformy, administrowanie aktualizacjami, całodobowe wsparcie przez siedem dni w tygodniu oraz obsługę wszystkich zadań związanych z płacami, w tym infolinii do zarządzania zapytaniami od pracowników.

Nie masz pewności, które rozwiązanie do obsługi płacowej jest odpowiednie dla Twojej firmy?

Zaufanie nowemu partnerowi w kontekście zarządzania systemami obsługi płacowej to poważna decyzja. Z chęcią umówimy 30-minutową konsultację, podczas której postaramy się poznać potrzeby Twojej firmy i wspólnie poszukać odpowiedniego rozwiązania.

Dlaczego warto zaufać ADP w zakresie obsługi wynagrodzeń?

Firmy różnej wielkości i z każdej branży powierzają nam zarządzanie ich systemami obsługi wynagrodzeń, ponieważ oferujemy globalne rozwiązania w połączeniu z praktycznym, lokalnym doświadczeniem.

"American Apparel korzysta z rozwiązań ADP we wszystkich 10 krajach, w których prowadzi działalność, dlatego była to dla nas naturalna decyzja, aby współpracować z nimi również w Wielkiej Brytanii. ADP jest sprawdzonym partnerem, a scentralizowanie obsługi wynagrodzeń i weryfikacji pracowników zapewnia korzyści przy podejmowaniu decyzji przez kierownictwo wyższego szczebla."

Dilanka Kalutota, kierownik projektów technicznych
American Apparel

Uzyskaj więcej informacji

* Required field

048 22 557 57 00
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.