Globalna obsługa płaci raportowanie

Jedno proste rozwiązanie ujednolica obsługę płac w wielu krajach

Ujednolicone | Uproszczone | Skalowalne.

Rozwiązania do obsługi płac w wielu krajach

Jedno rozwiązanie, jeden dostawca oraz system, który centralizuje raportowanie wszędzie tam, gdzie prowadzisz działalność — zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Uproszczona obsługa płac na świecie

Lokalna wiedza i doświadczenie oferowane w prawdziwie globalnej skali (ponad 140 krajów).

Ujednolicone globalne raportowanie

Szybki dostęp do skonsolidowanych danych pozwala działać sprawniej i podejmować lepsze decyzje.

Zarządzanie zgodnością z przepisami prawa

Ciągłe monitorowanie, ponad 300 ekspertów ds. bezpieczeństwa, ryzyka i prywatności, sprawdzone procesy oraz najnowocześniejsza technologia — wszystko to sprawia, że jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać.

Szukasz prostego rozwiązania do obsługi płac w wielu krajach?

ADP Global Payroll pomoże Ci zadbać o zachowanie zgodności z przepisami w ponad 140 krajach. Scentralizowane działanie tego rozwiązania umożliwia zarządzanie wynagrodzeniami pracowników niezależnie od tego, w jakim kraju pracują.

Dzięki spójnym raportom menedżerowie mogą podejmować lepsze decyzje strategiczne i oszczędzać pieniądze poprzez poprawę wydajności.

W dodatku nasze proste rozwiązanie jest skalowalne, więc nie tylko pomoże Ci rozwinąć działalność, ale też będzie ewoluować wraz z nią.

Twoja firma działa globalnie, więc dlaczego nie dzieje się tak z listą płac?
Pandemia sprawiła, że osiągnięcie zgodności z przepisami i zapewnienie dokładności stało się jeszcze trudniejsze. Dowiedz się, dlaczego i w jaki sposób można sprostać wyzwaniom dzięki nowemu spojrzeniu na wynagrodzenia.

Podejmuj lepsze decyzje

Uzyskaj dostęp do najbardziej aktualnych informacji z zakresu obsługi płac w wielu krajach w celu generowania raportów i przeprowadzania analiz. Pojedynczy ogląd danych o pracownikach umożliwia menedżerom podejmowanie bardziej świadomych decyzji zgodnych ze strategią biznesową firmy.

Wszystko pod kontrolą

Najlepszą w swojej klasie technologię do obsługi płac na świecie uzupełnia najwyższej klasy obsługa klienta świadczona przez zespoły lokalne i regionalne. Zapewniamy ciągłość usług, sprawne rozwiązywanie problemów oraz możliwość eskalacji, wiedzę dopasowaną do klienta, a także zespół ekspertów, którzy mówią w Twoim języku (35 języków na całym świecie). Dzięki temu Ty możesz skupić się na tym, co najważniejsze.

Zyskaj spokój

Pewność, że Twoi pracownicy otrzymują wynagrodzenie w bezpieczny, skuteczny i terminowy sposób, ma zasadnicze znaczenie, dlatego tak ważne jest posiadanie systemu do zarządzania tym procesem. Dzięki współpracy z ADP możesz mieć pewność, że ktoś zadba za Ciebie o wszystko — od aktualizacji informacji po bezpieczeństwo danych.

Znajdź idealne rozwiązanie dla swojej globalnej firmy

Nikt nie zna Twojej firmy, branży i pracowników lepiej niż Ty. Opowiedz nam o nich więcej, a my znajdziemy rozwiązanie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

Dlaczego warto zaufać ADP w zakresie obsługi wynagrodzeń?

Firmy różnej wielkości i z każdej branży powierzają nam zarządzanie ich systemami obsługi wynagrodzeń, ponieważ oferujemy globalne rozwiązania w połączeniu z praktycznym, lokalnym doświadczeniem.

"American Apparel korzysta z rozwiązań ADP we wszystkich 10 krajach, w których prowadzi działalność, dlatego była to dla nas naturalna decyzja, aby współpracować z nimi również w Wielkiej Brytanii. ADP jest sprawdzonym partnerem, a scentralizowanie obsługi wynagrodzeń i weryfikacji pracowników zapewnia korzyści przy podejmowaniu decyzji przez kierownictwo wyższego szczebla."

Dilanka Kalutota, kierownik projektów technicznych
American Apparel

Ujednolicone prowadzenie obsługi płac w wielu krajach

ADP Global Payroll łączy nasze globalne flagowe produkty do obsługi płac — ADP Celergo i ADP Globalview Payroll — w jedno rozwiązanie do raportowania obejmujące wszystkie kraje, w których prowadzisz działalność

ADP® Celergo

ADP® GlobalView® Payroll

Obsługa płac dla firm zatrudniających do 1000 pracowników w każdym kraju

Globalna platforma obsługi wynagrodzeń ułatwia i ujednolica obsługę płac w wielu krajach.

Nie tylko gromadzi dane pracowników w jednym systemie dokumentacji, ale też uspójnia wszystkie aspekty obsługi płac na świecie.

Dzięki temu masz wrażenie prowadzenia obsługi płac w jednym kraju i możesz spędzać mniej czasu na zadaniach administracyjnych, a zamiast tego skupić się na rozwoju firmy.

Korzystanie z ADP Celergo wraz z oprogramowaniem ERP lub HR od innych dostawców jest możliwe dzięki wbudowanym integracjom z najpopularniejszymi programami.

Obsługa płac dla firm zatrudniających ponad 1000 pracowników w każdym kraju

Rozwiązanie umożliwiające dużym międzynarodowym korporacjom obsługę płac w ponad 40 krajach z zachowaniem zgodności z przepisami za pomocą jednego systemu prowadzenia dokumentacji.

Często łączy się je z ADP Celergo w celu rozszerzenia obsługi płac do ponad 140 krajów.

Rozwiązanie to oferuje kompleksowe narzędzia do zarządzania HR, różne opcje raportowania oraz interaktywny panel dla pracowników dostępny za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Z ADP GlobalView Payroll można korzystać wraz z oprogramowaniem ERP lub HR od innych dostawców dzięki wbudowanym integracjom z najpopularniejszymi programami.

Uzyskaj więcej informacji

* Required field

048 22 557 57 00
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.