Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

ADP e-ZLA

ADP e-ZLA to nowa usługa, która usprawnia zarządzanie elektronicznymi zwolnieniami lekarskimi. Wszystkie zwolnienia znajdują się w systemie ADP, bez potrzeby logowania się do systemu PUE ZUS.

 
 

Jak działa ADP e-ZLA?

Usługa jest całkowicie zintegrowana z Platformami ADP. Dzięki temu pracodawca jest w stanie szybciej zorganizować pracę całego zespołu oraz znaleźć zastępstwo za niedysponowanego pracownika. To również duże ułatwienie dla działów HR, ponieważ dzięki bieżącej informacji unikną nadpłat wynagrodzeń spowodowanych zbyt późnym wprowadzaniem danych o zwolnieniu. ADP e-ZLA eliminuje potrzebę logowania się do systemu PUE ZUS w celu sprawdzenia zwolnień.   Wszystkie niezbędne dane znajdują się na wyciągnięcie ręki każdego użytkownika dowolnej platformy ADP.  

 
 

Marcin Mika, ADP Polska, nagrodzony przez ZUS

Marcin Mika, dyrektor ds. kluczowych klientów w ADP Polska, otrzymał od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych nagrodę za szczególne zaangażowanie w popularyzację elektronicznych zwolnień lekarskich. Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się podczas konferencji „Elektronizacja zwolnień lekarskich jako element strategii budowy e-państwa”.

 
 

Nowi Klienci

* Required field

048 22 557 57 00
Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Company name.
Enter an Address
Enter a city
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 

Wiadomość

 
Requierd field.