ADP e-ZLA

ADP e-ZLA to nowa usługa, która usprawnia zarządzanie elektronicznymi zwolnieniami lekarskimi. Wszystkie zwolnienia znajdują się w systemie ADP, bez potrzeby logowania się do systemu PUE ZUS.

Jak działa ADP e-ZLA?

Usługa jest całkowicie zintegrowana z Platformami ADP. Dzięki temu pracodawca jest w stanie szybciej zorganizować pracę całego zespołu oraz znaleźć zastępstwo za niedysponowanego pracownika. To również duże ułatwienie dla działów HR, ponieważ dzięki bieżącej informacji unikną nadpłat wynagrodzeń spowodowanych zbyt późnym wprowadzaniem danych o zwolnieniu. ADP e-ZLA eliminuje potrzebę logowania się do systemu PUE ZUS w celu sprawdzenia zwolnień.   Wszystkie niezbędne dane znajdują się na wyciągnięcie ręki każdego użytkownika dowolnej platformy ADP.  

Marcin Mika, ADP Polska, nagrodzony przez ZUS

Marcin Mika, dyrektor ds. kluczowych klientów w ADP Polska, otrzymał od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych nagrodę za szczególne zaangażowanie w popularyzację elektronicznych zwolnień lekarskich. Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się podczas konferencji „Elektronizacja zwolnień lekarskich jako element strategii budowy e-państwa”.

Nowi Klienci

* Required field

048 22 557 57 00
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.