Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

Centrum prasowe

 
 

Poznaj znaczne dysproporcje na poziomie percepcji między pracownikami, liderami HR i kierownictwem wyższego szczebla w zakresie istotnych kwestii HCM oraz ich potencjalnego wpływu na zdolność pracodawców do realizowania strategii firmy.

W idealnym świecie pracodawcy i pracownicy mieliby zbliżone założenia w zakresie kluczowych kwestii dotyczących zarządzania kapitałem ludzkim (HCM), aby zwiększać zaangażowanie pracowników i realizować strategie firmy. Ale czy w rzeczywistości pracownicy, liderzy HR i kierownictwo wyższego szczebla faktycznie mają takie same spostrzeżenia? ADP Research Institute®,, przeprowadziła globalne badania w celu lepszego zrozumienia opinii pracowników i pracodawców na temat efektywności HR oraz sposobu prowadzenia ich organizacji. Badania ujawniły ogromne różnice na poziomie percepcji,, że firmy i ich działy HR mogą być znacznie oddalone od swojej największej inwestycji – pracowników.

 
 


Pobierz nasz komplementarny raport, wypełniając formularz.

 
 

Pobierz pełny raport

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Job Title.
Please enter a Company name.
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 
Requierd field.